Безкоштовна доставка по всій Україні Безкоштовна доставка по всій Україні

Эффективный внутренний дизайн

Эффективный внутренний дизайн

Долгое время люди мало интересовались внутренним дизайном мебели. Максимум, что их волновало, — это количество полок и где они расположены. Однако сейчас отношение изме­нилось. Покупая кухонную мебель, люди хотят максимально использовать ее внутреннее пространство. Существует множество приспособлений, которые помогут в этом. При желании можно уста­новить их и на старую мебель.

 

Выдвигающиеся полки. Позволяют использовать даже самые дальние угол­ки внутреннего пространства. Как вы понимаете, намного проще выдвинуть полку, чем нырять в шкаф чтобы дотянуться до вещи, лежащей глубоко внутри.

 

Выдвижные корзины и контейнеры. Прекрасно подходят для хранения различ­ных запасов. Они двигаются на роликах, что позволяет без труда выдвинуть даже тяжелый контейнер. Для хранения овощей особенно удобны проволоч­ные корзины — благодаря циркуляции воздуха овощи дольше сохраняются.

 

Полочка для приправ. Как следует из названия, предназначена для хранения различных приправ и специй. Благодаря своей конструкции позволяет макси­мально использовать полезную площадь. При этом можно без помех читать названия на баночках и пользоваться ими.

 

Внутренняя поверхность дверцы. Еще один способ эффективного исполь­зования внутреннего пространства мебели. В закрытом виде это просто двер­ца шкафчика, находящегося непосредственно под мойкой. Но на ее внутренней стороне расположены крепления, которые позволяют хранить различные щетки и моющие средства, используемые на кухне. Достаточно открыть дверцу — и они у вас под рукой! Кстати, там же можно расположить и мусорное ведро.

 

Источник: http://www.k-mebel.com.ua

Читайте також

Чому варто приглянутися до настінного LED-світильника? Чому варто приглянутися до настінного LED-світильника? Якщо Ви давно прагнете нешаблонно обладнати власну квартиру і водночас знизити витрати на електроенергію, варто звернути увагу на світлодіодні настінні моделі. Завдяки нинішнім технологіям та інноваціям класичні бра перетворилися на багатофункціональні прилади освітлення, які допоможуть створити дійсно сучасне помешкання. Лед-світильники будуть актуальними у кожному куточку вашого будинку, проте їх можна купити не тільки для дому, але і для офісу.
Купити ліжко з натурального дерева, означає забезпечити собі здоровий сон та максимальний комфорт Купити ліжко з натурального дерева, означає забезпечити собі здоровий сон та максимальний комфорт Ліжко — це один з найнеобхідніших предметів меблів в кожній оселі. Майже третину нашого життя ми проводимо уві сні, і так важливо, щоб цей процес був максимально комфортним і здоровим. Односпальне ліжко з дерева забезпечить відпочиваючому повну безпеку і зручність. Адже, крім дерева, немає матеріалу, який міг би похвалитися такою екологічною чистотою. Його називають «живим матеріалом», тому що навіть після обробки воно «дихає» та позитивно впливає на здоров'я людини. Дерев'яні меблі почали виготовляти давним-давно, спочатку вони мали не дуже привабливий вигляд, але з часом майстри удосконалили свої навички. Зараз, асортимент переповнений цікавими, елегантними й сучасними моделями. А їх затребуваність у покупців постійно зростає.
Як і де купити ліжко в Харкові Як і де купити ліжко в Харкові Відчуваєте, що не висипаєтеся ночами? Сняться жахи і прокидаєтесь посеред ночі? Стреси доконали остаточно? Це дзвіночок, що треба звернути увагу на те, на якому ліжку та матраці Ви спите. Це важливий фактор, від якого насправді залежить багато. Від того, наскільки комфортне ліжко, на якому ми відпочиваємо, залежить якість нашого сну. Отже, можна сміливо сказати, що і здоров'я, і ​​хороше самопочуття безпосередньо залежить від повноцінного нічного релаксу. Тому, якщо така проблема є, то саме час задуматися про покупку нового спального місця.
Вітальня. Розташування меблів Вітальня. Розташування меблів Перш за все, потрібно визначитися, для яких цілей буде служити вам: кімната відпочинку, їдальня, бібліотека, домашній кінотеатр, місце зібрання друзів. Залежно від призначення підбирається відповідна меблева група.
Авторизація
Відновлення пароля
Не маєте акаунту Реєстрація
Відновлення пароля
Ми надішлемо вам SMS з новим паролем
Реєстрація
У вас є акаунт  Авторизація
Успішно надіслано

Дякую за звернення.
Скоро ми зв'яжемося з Вами для його підтвердження.

Зворотній зв'язок
Телефони
Контактні телефони:
+38 (044) 334-54-04 багатоканальний
Час роботи Call-центру Пн-Пт: з 9:00 до 20:00.
Сб, Нд: з 10:00 до 18:00.
Сервісний відділ
+38 (067) 807-21-10 service@dybok.ua
Оберіть Ваше місто