Безкоштовна доставка по всій Україні
Реставрація м'яких меблів - поновлення для улюблених речей
М'які меблі - кращий варіант для офісного приміщення, медичного закладу або ж будинку (вітальні кімнати, спальні). Меблі, що мають сучасного типу обшивку, стильне забарвлення обов'язково привернуть увагу гостей і партнерів. Дозволить створити безпрограшний зовнішній вигляд приміщення, а також зручну платформу для відпочинку. Така фурнітура комфортна, функціональна і практична і вважається універсальною, однак як же бути, якщо меблі з часом втратила приємний зовнішній вигляд, а оббивка пошарпана?
Реальні переваги та недоліки модульної кухні
Чудова модульна кухня з цікавим дизайнерським рішенням у вашому домі. Що може бути краще? Правильно підібрана модульна кухня може стати шикарним доповненням до інтер’єру вашої домівки та допоможе створити комфортний затишок. Якщо з душею підійти до питання вибору кухні, то є чудовий шанс зробити це місце улюбленим куточком усієї сім’ї.
Пружинні та безпружинні дивани, який диван купити і які їх переваги
Сучасного покупця м'яких меблів стало важко заманити однією яскравою оббивкою дивана: йому потрібно знати, що у нього всередині - і це бажання цілком обґрунтовано. Попит на якісні меблі зростає, тому все більше число людей чудово розбираються в тому, чим відрізняється французька розкладачка від Седафлекс або яке внутрішнє наповнення диванних матраців. Спробуємо розібратися, який же диван краще з точки зору споживчих якостей: пружинний або безпружинний?
Оббивка меблів - створення інтер
Для будь-якої людини будинок особливе місце, де «живуть» його звички, смаки і переваги. Будинок - територія, облаштована з особливим почуттям і певною відповідальністю, де можна відпочивати, займатися улюбленими справами. Комфортна і затишна меблі - одне з складових максимальної зручності.
Кабінет керівника - серце офісу
Кабінет керівника - головне приміщення в офісі, так як саме по ньому відвідувачі судять про спроможність фірми, професіоналізмі компанії. Для того, щоб клієнти сприймали вашу фірму максимально серйозно, варто правильно підібрати дизайн і меблі. Пам'ятайте, що перше враження завжди складається від зовнішнього вигляду приміщення, а також - показності самого керівника.
Вітальня в сучасному стилі - неповторний дизайн
Близьке оточення, друзі і родичі, становить одну з найважливіших частин життя кожної людини. До цього ж списку можна і віднести гостей будинку. Саме по квартирі людина може скласти перше враження про господарів будинку, а також краще пізнати про переваги власника. Тому вкрай важливо, щоб вітальня була сучасною, стильною, підходящої вам, що створює затишок і дружню атмосферу.
Перетяжка дивана - створюємо «нову» красу
М'який диван - традиційний предмет інтер'єру в кожному житловому приміщенні. За рахунок його створюється комфортний сімейний куточок для відпочинку, де можна затишно провести вечір за чашкою ароматної кави або цікавого фільму. Сьогодні - це домашній затишок, комфорт і невід'ємна функціональна складова побуту.
Дитяча кімната для дівчинки - ніжність і стиль
Дитяча кімната - одна з найважливіших в квартирі, так як батьки прагнуть дати своєму чаду все, що можуть. Створюючи оригінальні інтер'єри і неповторні дизайни, ми прагнемо вдосконалити все системи, додати необхідні деталі і створити максимально комфортні умови для навчання і відпочинку. Особливо важливий дане питання для батьків дівчаток, так як юні леді - більш вибагливі і вимогливі критики.
Поради як правильно підібрати меблі в дитячу
Ми завжди прагнемо створити для наших дітей максимально сприятливі умови проживання, тому перед тим, як правильно вибрати меблі для дитячої кімнати потрібно урахувати усі побажання вашої дитини, звичайно, якщо вона вже може їх озвучити.   
Дитяча кімната з найменших років створює у його власника почуття господаря, привчає до певного способу життя і формує дитину як особистість. Можливо, що це і гучні слова, але дуже важливо в яких умовах проживає маленький громадянин: красива і якісна меблі, комфортне її розташування і головне - безпека. Ось такий в ідеалі і повинна бути кімната, в якій ваші діти будуть дорослішати.