Бесплатная доставка по всей Украине

Можливості

Ми даємо Вам можливість покупки меблів гуртом від багатьох виробників одночасно. Тобто, Вам не потрібно закуповувати товар на фіксовану суму у декількох фабрик і набирати багато зайвого товару. Ви замовляєте стільки, скільки Вам потрібно. І те, що Вам потрібно. Замовляючи гуртову партію меблів, Ви можете вибрати моделі з нашого каталогу на сайті.


Купити меблі гуртом

Завантаження гуртових та дрібногуртових партій товарів здійснюється по попередній домовленості і 50% передоплаті. Для уточнення умов такої співпраці звертайтесь до працівників нашої компанії по реквізитам, які вказані в блоці «Контакти».


Ціна і оплата

Ціна на гуртові поставки товару обговорюються індивідуально і залежать від об'єму закупок і міста доставки. Ви можете оплатити своє замовлення, як готівкою, так і по безготівковому розрахунку. Всі необходні документи надаються за запитом.


Доставка

Для здійснення доставки гуртових замовлень у нас укладені угоди з декількома транспортними компаніями. Доставку до транспортної компанії здійснюємо ми. Доставка по Рівному - безкоштовно.


Контакты

По всім питанням, пов'язаними з гуртовою закупкою, пишіть на email opt@dybok.com.ua, або скористайтесь формою зворотнього зв'язку.