Умови використання сайту

Використання сайту

Інформація розміщена на Сайті dybok.com.ua (далі «Dybok.ua») доступна для перегляду і завантаження при використанні суто в особистих цілях, неприпустимо комерційне або будь-яке інше використання контенту (фото, логотип компанії, зображення, символи, описи і т. д.) на інших ресурсах.

Інформація на Сайті Dybok.ua захищена законом про авторське право та інших законах про захист прав власності, закон про використання торговельної марки та інших нормативно-правових документах.

Сайт компанії є платформою для розміщення інформації щодо товарів, послуг, виробників та іншої інформації.

Відповідальність за розміщення інформації на сайті несе Адміністрація сайту або інша юридична особа чи фізична особа-підприємець, якому Адміністрація надала дозвіл на це розміщення.

Власником і главою Адміністрації сайту www.dybok.com.ua є ТОВ Креденс Феніче.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги Сайту надаються в он-лайн режимі.

Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент інформація може стати застарілою.

Dybok.ua не гарантує точності і всієї повноти інформації про товар, виробників, термінах доставки та виготовлення товарів, ціни, послуги, акції надаються на цьому Сайті.

Dybok.ua в будь-який час без повідомлення може вносити зміни до цін, товарів та послуг, що представлені на Сайті.

Dybok.ua не несе відповідальності за будь-який збиток, що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.

Реєстрація на сайті

При реєстрації на Сайті та оформленні замовлень Ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе та свої контактні дані.

Адміністрація Сайту з повагоюта відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якого користувача, хто став відвідувачем Сайту. Погоджуючись з даними умовами, Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» і політикою Адміністрації Сайту із захисту персональних даних. Крім того, Користувач погоджується з тим, що Адміністрація Сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов'язану з аккаунтом Користувача, з метою надання відповідних послуг.

У результаті реєстрації Ви отримуєте логін та пароль, за безпеку яких Ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під Вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних Ви зобов'язуєтеся повідомити про це нас.

Dybok.ua залишає за собою право розсилки акційних пропозицій на Вашу електронну адресу і телефон, зазначені в замовленні. Якщо Ви не хочете отримувати інформативні смс та електронні листи від нас, зателефонуйте в наш колл-центр і відмовтеся або надішліть лист з відмовою від розсилки на пошту: info@dybok.ua . При відмові ми зобов'язуємося виключити Вашу адресу з смс-розсилки та email-розсилки.

Зворотній зв'язок та коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на Сайті, Ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, не ображає моральність, не порушує авторські права, не пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, не містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також ніяким чином не порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення, «Dybok.ua» може видаляти без Вашої на це згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. «Dybok.ua» не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Увага! Перед переглядом цього Сайту уважно прочитайте дані умови. Якщо Ви не згодні з даними умовами, не використовуйте цей Сайт.

Правовласникам: якщо Ви знайшли на Сайті незаконно опубліковану Вашу інтелектуальну власність (фото, текст та ін.), зв'яжіться з адміністрацією Сайту для вирішення даного питання.

Пункти отримання

Виберіть кредитну пропозицію
Кредитний план Кількість платежів Місячний платіж Умови кредитування
Миттєва розстрочка Миттєва розстрочка
по 0 грн
Оплата частинами Оплата частинами
по 0 грн
Укрсиббанк Укрсиббанк
по 0 грн
Брокер Брокер
по 0 грн
  • Загальна сума: 0 грн
  • Місячний платіж: 0 грн
Авторизація
Відновлення пароля
Не маєте акаунту Реєстрація
Відновлення пароля
Ми надішлемо вам SMS з новим паролем
Реєстрація
У вас є акаунт  Авторизація
Успішно надіслано

Дякую за звернення.
Скоро ми зв'яжемося з Вами для його підтвердження.

Дякуємо за підписку!

Підтвердіть Ваш email на вказаній пошті

Зворотній зв'язок
Телефони
Контактні телефони:
+38 (044) 334-54-04 Багатоканальний
DybokUa DybokUa
dybok_ua dybok_ua
Час роботи Call-центру Пн-Пт: з 9:00 до 20:00.
Сб, Нд: з 10:00 до 18:00.
Сервісний відділ
service@dybok.ua
Оберіть Ваше місто