Відгуки покупців про інтернет магазин Dybok.ua

Написати відгук

Я купляв через магазин, а зараз хочу плпробувати купити через інтернет. На фото є більший розмір шафи, скільки така коштує? Як проходить оплата частинами яку зараз надає Приват банк? Ви тільки доставляєте, зборка самому треба?

Плюси: Шафа супер, вмістка, займає мало місця. Зборка і добротна експлуатація повністю на совісті майстра.

Недоліки: Поки не помітив.

Dybok.ua
2021-07-30 12:17

Добрий день, Василю. Наш меблевий експерт зателефонує до Вас сьогодні і проконсультує детальніше.

Хороший стіл.Брали для школяра.

Плюси: Швидка доставка.Стіл був у наявності в обласному місті тому ми чекали тільки доставку Новою Поштою.

Недоліки: Немає

Dybok.ua
2021-07-30 12:34

Добрий день, Анастасіє. Нам приємно, що Ви задоволені. Будемо раді бачити Вас нашим постійним клієнтом.

2021-07-29 20:48

Плюси: Дуже класна шафа.Всім сподобалось.Всі хто приходить в гості звертають увагу тільки на неї.Хотіли щоб була хороша висота,раді що знайшли її.Місця дуже багато.Виготовили в швидші терміни ніж обіцяли.

Недоліки: Немає

Dybok.ua
2021-07-30 12:46

Добрий день, Анастасіє. Дякуємо за відгук, нам приємно, що Ви задоволені. Бажаємо приємного користування новою шафою-купе. Будемо раді вітати Вас у нашому магазині знову.

2021-07-28 20:32

Купували дитячу стінку "Валенсія" трошки більше року тому .Ціна помірна ,але вважали,що купуємо якісний товар.Але нажаль "ні". Стіл у такому жалюгідному стані ,що потрібно вже викидати.І це при цьому,що користувачем є лише одна дитина. Дуже шкода,що витратили кошти за такий непотріб😡😡😡😡😡

Плюси: Безкоштовна доставка

Недоліки: Товар поганої якості

Dybok.ua
2021-07-29 12:47

Добрий день, Ірино. Дякуємо за Ваше звернення. Ми проаналізували подібні ситуації з виробником і припинили з ним співпрацю.

За такі гроші, кухня супер... Дякую менеджерам за те, що все гарно пояснили та допомогли при виборі

Плюси: Красива кухня

Недоліки: Немає

Dybok.ua
2021-07-29 12:29

Добрий день, Інно. Нам приємно, що Ви задоволені. Бажаємо приємного користування новою кухнею. Будемо раді бачити Вас нашим постійним клієнтом.

2021-07-28 13:36

Выбрала по акции, заказала и оплатила на сайте. Пришло все быстро, хорошо упаковано, в целости и сохранности. Жаль, только схемы сборки не оказалось, но это уже будут проблемы сборщика)

Плюси: Быстро и без лишних слов

Недоліки: Нет схемы сборки

Dybok.ua
2021-07-28 15:47

Добрий день, Олено. Нам приємно, що Ви задоволені. Будемо раді бачити вас нашим постійним клієнтом. Напишіть до якого товару нема інструкції ми надішлемо Вам.

Добрый день. Подскажите, стол , Как СШ-407 , только длиной 40 см (однодверный) возможно заказать у вас?

Dybok.ua
2021-07-28 15:49

Добрий день, Ірино. Всі моделі столів є фабричними і виробляють за розмірами, вказаними у каталозі. Наш меблевий експерт зателефонує до Вас і запропонує альтернативу.

Плюси: Добрий день. Чи можна замовити у вас кухню 2.4м-1.7м з островом

Недоліки:

Dybok.ua
2021-07-28 15:50

Добрий день, Галино. Наш меблевий експерт зателефонує до Вас сьогодні і проконсультує детальніше.

2021-07-27 13:34

Заказала шкаф в ванную с оплатой за товар, за доставку и сборку их сборщика. Привезли вовремя. На этом позивив от покупки закончился. Сборщик собрал мебель неровно, дверки одна ниже, другая выше. На мои замечания ответил, что за 250 грн и так хорошо (хотя по чеку 350 грн). Когда открыла дверку, шкаф просто на меня свалился ( благо деток рядом не было и отделась синяками и ушибами). С 9 июля так и не решен вопрос по доставке недомплекта и устранения недостатков сборки. Магазин просто занимается отписками: мастер свяжется, передали, решим и т.д. Дождалась звонка мастера, которому Дубок сообщил о том, что нужно собрать шкаф, а не устранить недостки. Как сообщил мастер, он созвонился с руководством и ему сообщили, что решат сами все вопросы с заказчиком. Прошла неделя. Результата никакого. Опять- взяли в работу, решим вопрос... Одни нервы и никакого сервиса и работы с заказчиком..

Плюси: своевременная доставка товара

Недоліки: недокомплект, некачественная сборка шкафа, хамство сборщика, полный игнор в решении вопроса устранения недостатков

Dybok.ua
2021-07-28 13:01

Добрий день, Оксано. Приносимо вибачення за незручності. Ми проведемо додаткову роботу з нашими майстрами і у майбутньому таких ситуацій не виникатиме. Сьогодні до Вас зателефонує майстер щодо врегулювання питання збірки меблів.

2021-07-27 11:34

Буду замовляти однозначно тільки у вас

Плюси: Стінка просто чудова. Запаковано все дуже добре, пошкоджень немає. Збирали самостійно, є інструкція і всі комплектуючі. Дуже задоволена покупкою і всім раджу. Ціна супер, безкоштовна доставка в якість на вищому рівні

Недоліки: Не виявлено

Dybok.ua
2021-07-28 11:21

Добрий день, Алло. Нам приємно, що Ви задоволені. Бажаємо приємного користування новими меблями. Будемо раді бачити Вас нашим постійним клієнтом.

Сделали заказ на две столешницы по 80см месяц назад 29.06 уже 27.07 товар не отправлен, названивали две недели кормили обещаниями что уже на складе вот вот отправлять, прошло ещё полторы недели, «Ваш заказ на складе», на ответ что она там уже неделю, ответили «Пришла фура с товаром».(эту фуру уже вторую неделю видимо никак разгрузить не могут) Очень смешно товарищи.Придумайте своим менеджерам какие-то другие отмазки.

Плюси:

Недоліки: Не советую. Если вам нужно очень срочно то вам явно не по этому адресу!

Dybok.ua
2021-07-28 13:03

Добрий день, Каріно. Приносимо вибачення за незручності. Менеджер відділу сервісу зателефонує до Вас сьогодні для вирішення питання.

2021-07-26 23:32

Добрий вечір а кухня з дверцятами чи то окремо ...І чи можна доплюсувати тумби

Dybok.ua
2021-07-27 10:31

Добрий день, Галино. Наш меблевий експерт зателефонує до Вас сьогодні і проконсультує детальніше.

2021-07-26 15:27

Плюси: не увидела. По моему развод клиентов.

Недоліки: не компания ,а шарашкина контора, пыталась заказать модульную кухню, потратила 3 дня на всякие согласования, в результате прошу договор, присылают пустую бумажку ни реквизитов, ни подписей ,ни печати, а деньги вообще просят переслать на другую ТОВ. После вопросов вообще перестали брать трубку. Просто лохотрон для наивных. Ответственные компании так не работают.

Dybok.ua
2021-07-27 10:38

Добрий день! Наш менеджер зателефонував до Вас і відправив Вам на електронну пошту всі необхідні документи для замовлення кухні.

Яка ціна буде за все матрац,ліжко,і захисна планка

Dybok.ua
2021-07-26 17:46

Добрий день, Вікторіє. Наш меблевий експерт зателефонує до Вас сьогодні і проконсультує детальніше.

2021-07-26 11:24

Невероятная халатность. Менеджеры не вникаю в суть вопроса . Не возможно оформить заказ пока сам не вникнешь в каждую мелочь. Ну это ладно. Все таки я должен видетьсам конструкцию. Но потом начинается основной кошмар, который длится до сих пор. Мало того, что было много недоделок, правда администрация пошла на встречу и сделала скидку и на ошибки и в общем, ну думаем классная фирма. Но исполнители все изгаживают до невозможности. Если без воды, то ситуация выглядит так: привезли кухню, бесплатно, ещё и проекции привезли светильники почти даром, здорово правда? Оказалось столешница не закромкована с одной стороны и выдвигающиеся ящики не становятся точно друг над другом. (Брак производства, не точно высверливаются на фассадах отверстия под деревянные члпики). Плохо, но сразу признают и дают скидку и обещают прислать кромку и заднюю стенку на мойку. Отлично и вот тут то все и началось. Кухня пришла в конце июНЯ. А сегодня конец июЛЯ. А обещанного нет как нет. Месяц не можем закончить маленькую кухоньку. Я к чему это все? Создатели задумали очень удобную и удачную систему, на наш взгляд. Тут и производство, и аксессуары качество более менее. Но результата нет. Нужно воспитывать менеджеров. Номер ТТН новой почты получил ещё 20.07. сегодня 26.07 НОвая почта пишет что отправитель ничего не отправил. Ну что сказать? Бардак. Придумают опять, что кромка бала с браком и ее отправили на завод обратно. А кухня не окончена, представьте если вы не сами ее собираете. По каждой мелочи придется дергать мастера, платить за приезд и выслушивать .... В общем идемя такого магазина хорошая, а исполнение, как всегда....

Dybok.ua
2021-07-29 12:38

Добрий день, Сергію. Приносимо вибачення за незручності. Згідно з рекламаційними термінами фабрики заміна робиться 21 робочий день. Ми наголошували на терміновості Вашого замовлення і неодноразово зверталися до виробника з проханням першочергово відправити деталі по Вашому замовленню. На сьогодні Вам відправлено всі елементи замовлення. Дякуємо за розуміння.

Была бесплатная доставка до дома

Плюси: Красивая мебель, всех крепежей хватает, инструкция хорошая, собрали все сами без особых усилий

Недоліки: Нет

Dybok.ua
2021-07-26 12:00

Добрий день, Павле. Нам приємно, що Ви задоволені новою вітальнею. Бажаємо приємного користування. Будемо раді бачити Вас нашим постійним клієнтом.

Добрий день, кухня 1,9 м, підкажіть, яка ціна буде зі стільницею

Dybok.ua
2021-07-26 11:57

Добрий день, Анно. Наш меблевий експерт зателефонує до Вас сьогодні і проконсультує детальніше.

2021-07-25 01:01

Замовила у вас ламелі для ліжка. 23 липня подзвонили до мене з доставки,  запитали, чи буде мені зручно, якщо їх привезуть завтра о 4-5 годині дня. Домовились, що зручніше буде на 5 годину. Наступного дня ніхто нічого мені не привіз, на дзвінки не відповідали. Подзвонивши на номер магазину консультант сказала,  що "можливо хлопці зараз зайняті, очікуйте, все привезуть"... Дякуючи вашому "чудовому" відділу доставки я втратила купу часу в очікуванні,  та гроші, які заплатила вантажникам, які мали мені їх занести на 7 поверх... Ну не виходить привезти - можна подзвонити і сказати, або хоча б відповідати на дзвінки,  коли клієнти телефонують...

Dybok.ua
2021-07-28 12:55

Добрий день, Анастасіє. Приносимо вибачення за незручності. Водій затримався на попередній адресі доставки. Ми врахуємо цю ситуацію, проведемо додаткову роботу з нашими водіями і у майбутньому таких ситуацій не виникатиме.

2021-07-24 15:20

Спасибо огромное Вам. Заказывал прихожую, сделали и доставили быстро почтой под самый подъезд бесплатно. Без замечаний, без повреждений, в полной заводской комплектации до единого балтика. Затем заказали огромный шкаф купе трёх-дверный, также пришёл быстро, намного дешевле чем в магазинах нашего города, в полной комплектации, даже с запасными некоторыми деталями, правда с разбитой одной из стеклянной дверью, по вине Новой почты. Перезвонил в магазин, сказали вышлют новые. Через 5 дней прислали новые, опять Новая почта повредила зеркало, разбив его вообще на мелкие кусочки. Созвонился снова с тех поддержкой магазина, и в быстрые сроки выслали в очередной раз стеклянную дверь, на этот раз без повреждений. Все 4 раза доставили быстро под подъезд и полностью бесплатно. Спасибо Вам ещë раз, очень доволен Вашим обслуживанием, отношением к потребителям и качеством товаров. С удовольствием буду заказывать ещë.

Плюси: Обслуживание, Бесплатная адресная доставка по Украине, Большой выбор товара

Недоліки: Нет

Dybok.ua
2021-07-26 11:47

Добрий день, Артеме. Нам приємно, що Ви задоволені. Бажаємо приємного користування новими меблями! Будемо раді бачити Вас нашим постійним клієнтом.

2021-07-24 13:11

здравствуйте!такой шкаф в наличии или под заказ?

Dybok.ua
2021-07-26 11:45

Добрий день. Ольго. Наш меблевий експерт зателефонує до Вас сьогодні і проконсультує детальніше.

2021-07-24 11:51

Плюси: Доставили в сроки,шкаф отличный,пришел без брака,хотя мы очень переживали за зеркала,но все оказалось хорошо

Недоліки: Не удобно,что нет доставки до дверей ,и не мешало бы сборку включать ,пусть за дополнительную плату

Dybok.ua
2021-07-27 10:41

Добрий день, Катерино. У нас є послуга збірки меблів і доставки до дверей у таких регіонах -Волинська, Львівська,Київська, Рівненська області. В інших регіонах поки що така послуга недоступна, та в майбутньому ми плануємо збільшити географію надання сервісних послуг. Дякуємо за Ваше звернення.

2021-07-24 07:01

Добрый день. А какая ширина этой столешницы?

Dybok.ua
2021-07-26 11:42

Добрий день, Олександре. Ширина стільниці 100 см, висота 4 см.

2021-07-23 13:38

Чи можна замовити такий матрас розміром 110*190, яка ціна?

Dybok.ua
2021-07-23 14:08

Добрий день, Олександре. Наш меблевий експерт зателефонує до вас сьогодні і проконсультує детальніше.

2021-07-23 12:29

Тут працюють одни похуйсти заказав кухню повтора місяця назад і ще нима тільки обіцяю, і задаток пирикинув (може то кидалово?).

Dybok.ua
2021-07-26 11:38

Добрий день, Олександре. Приносимо вибачення за незручності. Ваше замовлення відправлено.

В захваті! З ручний, не широкий, але довгий. Помістилось все: монітор, ноут, клавіатура, графічний планшет, настольна лампа дві миші....і звісно чашка кави...

Плюси: Сучасний, надійний.

Недоліки: Немає

Dybok.ua
2021-07-23 11:51

Добрий день, Ларисо. Нам приємно, що Ви задоволені. Бажаємо приємного користування новим столом. Будемо раді бачити Вас нашим постійним клієнтом.

Заказал кровать 160 все соответствует как и должно быть!все как и хотел! Спасибо!

Dybok.ua
2021-07-23 11:52

Добрий день, Дмитре. Ми раді, що Ви задоволені. Нам буде приємно бачити Вас нашим постійним клієнтом.

Матрас вроде хороший, но во время доставки новой почтой развалился защитный каркас, вроде проверил все целое но оказалось что всё-таки проткнуло чехол и сделало дырку 1см*1см, чехол кстати не как на фото отличается на вид

Dybok.ua
2021-07-23 14:15

Добрий день, Дмитре. При прийманні товару і виявленні його недоліків необхідно скласти акт на Новій пошті, в такому випадку можна компенсувати пошкодження, оскільки матрац міг бути пошкодженим під час доставки. Менеджер відділу сервісу зателефонує до Вас для уточнення всіх деталей. Щодо чохла матрацу, то за стандартом виробника він має бути білого кольору, а сам візерунок може відрізнятися.

подскажите пожалуйста где найти видео сборки этого стола

Dybok.ua
2021-07-23 12:26

Добрий день, Олено. Надіслали детальну інструкцію у вайбер.

Добрий день ,яка гафа купе в середині? Так як фото немає

Dybok.ua
2021-07-26 11:42

Добрий день, Анно. Можливі варіанти наповнення шафи-купе: https://www.dybok.com.ua/ua/product/detail/39089 https://www.dybok.com.ua/ua/product/detail/39088 https://www.dybok.com.ua/ua/product/detail/5623

2021-07-22 13:33

Де ваш салон у львові?яка адреса?

Dybok.ua
2021-07-22 13:55

Добрий день, Маріє. У Львові у нас є 3 салони: вул. Хмельницького, 176 (“АТБ”, 2-й поверх). вул. Княгині Ольги, 100 Б (ЖК “Добра оселя”). просп. Червоної Калини, 36 (Верхній Шувар, 3-й поверх). Будемо раді вітати Вас у нашому салоні.

2021-07-22 09:39

Доброго дня, мене цікавить чи фасад входить в ціну тумби, чи його потрібно купувати окремо?

Dybok.ua
2021-07-22 13:27

Добрий день, Анастасіє. Наш меблевий експерт зателефонує до Вас сьогодні і проконсультує детальніше.

2021-07-21 18:19

140 на 200 можна замовити,?

Dybok.ua
2021-07-22 13:33

Добрий день, Галино. Наш меблевий експерт зателефонує до Вас сьогодні і допоможе підібрати ліжко розміром 140х200 см.

Добрый день. У данной кухни ножки регулируются? Какая максимальная высота?

Dybok.ua
2021-07-21 10:37

Добрий день, Аліно. Наш меблевий експерт зателефонує до вас сьогодні і проконсультує детальніше.

2021-07-21 08:48

Доброго дня. Ціна з матрацом та ламелями.

Dybok.ua
2021-07-21 10:38

Добрий день, Андрію. Наш меблевий експерт зателефонує до Вас сьогодні і проконсультує детальніше.

Сподобалося дзеркало у ванну Фабія,все відмінно,крім дзеркала на скотчу, точно відпаде, треба садити на клей.Дякую консультантам магазину за увагу,а от логісти не спрацювали.Та все швидко виправили.Дякую!

Dybok.ua
2021-07-21 10:41

Добрий день, Лідіє. Дякуємо за відгук, ми врахуємо Ваші побажання. Нам приємно, що Ви залишилися задоволеними.

Чи можливо замовити стільницю з висотою 3 см?

Dybok.ua
2021-07-20 17:27

Добрий день, Андріано. Наш меблевий експерт зателефонує до Вас сьогодні і проконсультує детальніше.

2021-07-19 20:15

Підкажіть, будь ласка, чи можна зробити таку кухню кутову?

Dybok.ua
2021-07-20 16:01

Добрий день, Валеріє. Наш меблевий експерт зателефонує до Вас сьогодні і проконсультує детальніше.

2021-07-19 17:04

Який розмір дивану?

Dybok.ua
2021-07-20 16:03

Добрий день, Василино. Розміри дивану: Ширина 156 см Висота 93 см Глибина 90 см https://www.dybok.com.ua/ua/product/detail/5964

2021-07-17 23:45

Чи можна заказати її повністю білу?

Dybok.ua
2021-07-19 14:24

Добрий день, Мар'яно. Наш меблевий експерт зателефонує до Вас сьогодні і проконсультує детальніше.

Досить дивний сайт. Данний стіл під графою УСЕ йде в оплату частинами на 12 місяців від привату, на 3 від монобанку. А коли відкриваєш характеристики- оплата частинами віл монобанку пропадає, а від приватну лише на 3 місяці. І це не вперше такі баги та помилки. Сайи рахую не функціональним. І не пропонуйте мені оновити сторінку, браузер, замінити комп, почистити кеш і т д. В менк все добре. А у вас ні.

Dybok.ua
2021-07-19 14:30

Добрий день, Єво. Наш меблевий експерт зателефонує до вас сьогодні і уточнить всі деталі.

Де взяти інструкцію для складання?

Плюси: Немає інструкції для складання.

Недоліки: Ще не виявив

Dybok.ua
2021-07-20 16:08

Добрий день, Михайле. Відправили Вам інструкцію на вказану електронну пошту.

Стіл просто чудовий,,, замовили ще один,,,

Dybok.ua
2021-07-16 14:16

Добрий день, Іванно. Ми раді, що Ви задоволені. Дякуємо, що обираєте меблі у нашому Інтернет-магазині.

Добрый день. Интересует стоимость кухни на 3 метра со столешницей.

Dybok.ua
2021-07-16 12:08

Добрий день, Жанно. Наш меблевий експерт зателефонує до Вас сьогодні і проконсультує детальніше.

Добрый день. Интересует кухня 3 метра. Какая цена со столешницей будет

Dybok.ua
2021-07-16 12:08

Добрий день, Жанно. Наш меблевий експерт зателефонує до Вас сьогодні і проконсультує детальніше.

Доброго дня. Чи підійде ця вставка дя шухляди куні «мода мат» ширина тумби 60см ?

Dybok.ua
2021-07-14 14:38

Добрий день, Уляно. Наш меблевий експерт зателефонує до Вас сьогодні і проконсультує детальніше.

Заказ был сделан 14 мая. 14 июня привезли кухню с поцарапанным фасадом, о чем было сообщено менеджеру. Сказали заменят через 2 недели. Пока собирали кухню обнаружили, что задние стенки на тумбочках 40 см меньше самих тумбочек (это было 21 июня). Сообщили менеджеру. Сказали заменят. Ориентировали на 14 рабочих дней с момента последнего обращения. На сегодня прошло уже 16 рабочих дней с момента последнего обращения (с момента первого уже 20 рабочих). По итогу, я жду один фасад и кусок картона уже больше двух недель. Никто не звонит и на мои вопросы в вайбере тоже не отвечает. Это что касается саппорта. Что касается самой кухни – качество совершенно соответствет цене, возможно, даже в эпицентре можно купить и подешевле с таким качеством. Кривенько просверлены дырки, супердешевая фурнитура…..Поставить и желательно не пользоваться, а смотреть издалека, чтобы не было видно подробностей. В общем, за эту цену сойдет, но качество на троечку, скажем прямо

Плюси: Цена

Недоліки: Качество сборки, комплектация, саппорт

Dybok.ua
2021-07-26 11:51

Добрий день, Ольго. Приносимо вибачення за незручності. Очікуємо рекламації по Вашому замовленню, відділ сервісу зателефонує до Вас коли ми отримаємо їх від виробника.

Замовляла посилений каркас , швидко доставили, змонтували. Дякую працівникам за допомогу у виборі.

Плюси: Надійність

Недоліки: не виявила

Dybok.ua
2021-07-14 11:52

Добрий день, Ірино. Дякуємо за відгук, нам приємно, що Ви задоволені. Будемо раді бачити Вас нашим постійним клієнтом.

Доброго дня. Замовляла цей матрац для щоденного спання, безкоштовно та швидко доставили, спати просто чудово! Дякую за консультацію працівникам. Буду купляти ще у Вас.

Плюси: Наповнення матраца: Memoryfoam, пружини Poket spring 5 зон, кокос

Недоліки: немає

Dybok.ua
2021-07-14 11:52

Добрий день, Ірино. Дякуємо за довіру. Бажаємо приємного користування новим матрацом.

Зробила замовлення 02.07.21р., обіцяли на протязі семи днів доставити (в наявності на складі дивились, що є). Уже пройшло 12 днів, а товару немає. Просила терміново, для хворого батька, запевнили, що усе буде добре. Якби знала, що так буде довго, не замовляла б у вас. Наголошувала, що потрібно терміново.

Олег
2021-07-15 11:11

Чекаю кухню півтора місяця і кажуть що ще до 15 серпня це просто жах не правильно засферлений фасад тріснцта плита шкафчика місяць чекати поки ще привезуть не відповідають за свої помилки обслуговування у Львові жахливе Поради відтконсультантів поїдьте самі заберіть меблі аьо відірвіть ручку і самі переклейте. Я дуєе жалію що з вами зв'язався

Олег
2021-07-15 11:11

Чекаю кухню півтора місяця і кажуть що ще до 15 серпня це просто жах не правильно засферлений фасад тріснцта плита шкафчика місяць чекати поки ще привезуть не відповідають за свої помилки обслуговування у Львові жахливе Поради відтконсультантів поїдьте самі заберіть меблі аьо відірвіть ручку і самі переклейте. Я дуєе жалію що з вами зв'язався

Олег
2021-07-15 11:11

Чекаю кухню півтора місяця і кажуть що ще до 15 серпня це просто жах не правильно засферлений фасад тріснцта плита шкафчика місяць чекати поки ще привезуть не відповідають за свої помилки обслуговування у Львові жахливе Поради відтконсультантів поїдьте самі заберіть меблі аьо відірвіть ручку і самі переклейте. Я дуєе жалію що з вами зв'язався

Олег
2021-07-15 11:11

Чекаю кухню півтора місяця і кажуть що ще до 15 серпня це просто жах не правильно засферлений фасад тріснцта плита шкафчика місяць чекати поки ще привезуть не відповідають за свої помилки обслуговування у Львові жахливе Поради відтконсультантів поїдьте самі заберіть меблі аьо відірвіть ручку і самі переклейте. Я дуєе жалію що з вами зв'язався

Олег
2021-07-15 11:11

Чекаю кухню півтора місяця і кажуть що ще до 15 серпня це просто жах не правильно засферлений фасад тріснцта плита шкафчика місяць чекати поки ще привезуть не відповідають за свої помилки обслуговування у Львові жахливе Поради відтконсультантів поїдьте самі заберіть меблі аьо відірвіть ручку і самі переклейте. Я дуєе жалію що з вами зв'язався

Олег
2021-07-15 11:11

Чекаю кухню півтора місяця і кажуть що ще до 15 серпня це просто жах не правильно засферлений фасад тріснцта плита шкафчика місяць чекати поки ще привезуть не відповідають за свої помилки обслуговування у Львові жахливе Поради відтконсультантів поїдьте самі заберіть меблі аьо відірвіть ручку і самі переклейте. Я дуєе жалію що з вами зв'язався

Олег
2021-07-15 11:04

Чекаю кухню півтора місяця і кажуть що ще до 15 серпня це просто жах не правильно засферлений фасад тріснцта плита шкафчика місяць чекати поки ще привезуть не відповідають за свої помилки обслуговування у Львові жахливе Поради відтконсультантів поїдьте самі заберіть меблі аьо відірвіть ручку і самі переклейте. Я дуєе жалію що з вами зв'язався

Dybok.ua
2021-07-14 14:49

Добрий день, Наталіє. Дякуємо за Ваше звернення. Звертаємо Вашу увагу на те, що Вас зорієнтували на термін 7 робочих днів виконання замовлення, Ви рахуєте календарні дні. На 7-й робочий день до Вас зателефонував наш логіст і домовився за доставку. Ваше замовлення виконане вчасно. Очікуйте на доставку.

2021-07-12 10:48

дверцы у тумбы шириной 200 мм размером 195. у соседней также, следовательно щель между ними велика

Плюси: упаковка, доставка.

Недоліки: не заказывайте тумб с радиусными резами столешницы. на торец приклеют 10 гривневую ленту вместо хотя-бы пластиковой кромки. позорники "вип-мастера". форматник, или люди допускают брак при распиле. на некоторых деталях нет угла.

Dybok.ua
2021-07-12 23:58

Добрий день, Сергію. Дякуємо за Ваше звернення Відстані між фасадом і корпусом відповідає стандартам виробника. На нашому сайті є різні види кромки, ви можете замінити її на пластикову.

Ваш Відгук
  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий
Посилання на відео з Youtube
Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень в форматах .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ
Топ товарів по відгуках
Модульна кухня МоДа / MoDa VIP-master
Знижка -11 %
Можливі варіанти: 209 Модульна кухня МоДа / MoDa VIP-master
від 2 752 грн/м.п.  Економ 303 грн
від 2 449 грн/м.п.
Кухня кутова МоДа / MoDa 3.5x1.7 VIP-master
Знижка -11 %
Можливі варіанти: 198 Кухня кутова МоДа / MoDa 3.5x1.7 VIP-master
18 538 грн  Економ 2 039 грн
16 499 грн
Кухня МоДа / MoDa 3.0 VIP-master
Знижка -11 %
Можливі варіанти: 198 Кухня МоДа / MoDa 3.0 VIP-master
14 201 грн  Економ 1 562 грн
12 639 грн
Кухня кутова МоДа / MoDa 3.5x1.7 (І) VIP-master
Знижка -11 %
Можливі варіанти: 198 Кухня кутова МоДа / MoDa 3.5x1.7 (І) VIP-master
18 763 грн  Економ 2 064 грн
16 699 грн
Кухня кутова МоДа / MoDa 3.4х1.7 VIP-master
Знижка -11 %
Можливі варіанти: 198 Кухня кутова МоДа / MoDa 3.4х1.7 VIP-master
18 201 грн  Економ 2 002 грн
16 199 грн
Кут 600 VIP-master
Знижка -11 %
Можливі варіанти: 22 Кут 600 VIP-master
В наявності
1 460 грн  Економ 161 грн
1 299 грн
Кухня МоДа / MoDa 3.0 VIP-master
Знижка -11 %
Можливі варіанти: 198 Кухня МоДа / MoDa 3.0 VIP-master
12 134 грн  Економ 1 335 грн
10 799 грн
Кухня МоДа / MoDa 2.4 VIP-master
Знижка -11 %
Можливі варіанти: 198 Кухня МоДа / MoDa 2.4 VIP-master
12 909 грн  Економ 1 420 грн
11 489 грн
В1 Полиці МоДа / MoDa VIP-master
Знижка -11 %
Можливі варіанти: 11 В1 Полиці МоДа / MoDa VIP-master
406 грн  Економ 45 грн
361 грн
В3 Тумба вітрина 1Д 40 МоДа / MoDa VIP-master
Знижка -15 %
Можливі варіанти: 11 В3 Тумба вітрина 1Д 40 МоДа / MoDa VIP-master
936 грн  Економ 140 грн
796 грн

Пункти отримання

Виберіть кредитну пропозицію
Кредитний план Кількість платежів Місячний платіж Умови кредитування
Миттєва розстрочка Миттєва розстрочка
по 0 грн
Оплата частинами Оплата частинами
по 0 грн
Укрсиббанк Укрсиббанк
по 0 грн
Брокер Брокер
по 0 грн
  • Загальна сума: 0 грн
  • Місячний платіж: 0 грн
Авторизація
Відновлення пароля
Не маєте акаунту Реєстрація
Відновлення пароля
Ми надішлемо вам SMS з новим паролем
Реєстрація
У вас є акаунт  Авторизація
Успішно надіслано

Дякую за звернення.
Скоро ми зв'яжемося з Вами для його підтвердження.

Дякуємо за підписку!

Підтвердіть Ваш email на вказаній пошті

Зворотній зв'язок
Телефони
Контактні телефони:
+38 (044) 334-54-04 Багатоканальний
DybokUa DybokUa
dybok_ua dybok_ua
Час роботи Call-центру Пн-Пт: з 9:00 до 20:00.
Сб, Нд: з 10:00 до 18:00.
Сервісний відділ
service@dybok.ua
Оберіть Ваше місто