Безкоштовна доставка по всій Україні
Dybok.ua - ексклюзивний партнер
Dybok.ua - ексклюзивний партнер "Ліги гумора" міста Луцьк.
Dybok.ua – переможець конкурсу Української народної премії
Інтернет магазин меблів Dybok.ua став переможцем у номінації «Кращий інтернет магазин товарів для дому» у рамках голосування у проекті «Українська народна премія 2016 року».
Виступ Віталія Бєлєнького на бізнес форумі у Вінниці

22 вересня власник інтернет магазину меблів Dybok.ua Віталій Бєлєнький виступив на 1-му Вінницькому бізнес форумі bizforum.vn.ua

Тема виступу – «Сучаний клієнт в інтернеті від ціноорієнтованого на сервісооорієнтованого».

Салон меблів Dybok.ua відкрився у Нетішині
Dybok.ua на Хмельниччині! 15 липня 2016 року мережа меблів Dybok.ua поповнилась салоном у місті атомників – Нетішині. Новий салон меблів відкрився у супермаркеті «Фуршет» і органічно вписався у концепцію торгового залу.
Dybok.ua відкриває «Нову еру» у on-line торгівлі меблями
«Настала «Нова ера » для українського меблевого e-commerce. З 7 червня ми ввели єдину низьку ціну на 30 тисяч найменувань меблів і товарів для дому + безкоштовну адресну доставку – заявив на своїй сторінці в Facebook власник меблевого бренду Dybok.ua Віталій Бєлєнький.
Меблі під розмір у Dybok.ua
У квітні 2016 року ми відкрили нову сторінку у розвитку компанії – меблі під розмір по ціні не набагато вищою від стандартних меблів.
Товари для дому на Dybok.ua

Відтепер на сайті можна придбати  посуд, кухонний інвентар, господарчі товари та багато інших корисних дрібниць для дому – усього майже 5 тисяч найменувань.

Dybok.ua вступив у Всеукраїнську Асоціацію Меблевиків
25 cічня 2016 року Мережа меблів Dybok.ua була урочисто прийнята в Українську Асоціацію Меблевиків (УАМ).