Безкоштовна доставка по всій Україні

Собираем шкаф сами

Як зібрати шафу своїми руками

Після покупки корпусних меблів багатьох цікавить, як тепер все це зібрати. І дійсно у людини, не має будь-якого досвіду в подібних справах може виникнути подразнення, а часом і паніка, після спроби розібратися в інструкції по збірці. І як наслідок доводиться просити друзів або знайомих, яким вже доводилося проробляти щось подібне. Або, як варіант, замовляти виклик майстра, але не факт, що у нього буде час для термінового виклику і очікування може затягнутися на кілька днів або тижнів. Тому краще всього спробувати все зробити самостійно, адже насправді все не так складно, як може здатися на перший погляд.

Послідовність складання

Збірку шафи можна умовно розділити на кілька етапів, таким чином, буде набагато легше розуміти, що і як робити. Перед складанням рекомендується попросити одного або двох чоловік вам допомогти, так як деякі маніпуляції проводити одній буде досить складно. Також дотримуйтеся невеликого ради під час збірки, не варто затягувати саморізи або болти. Адже, цілком можливо, що ви могли допустити помилку або щось забути, через що доведеться розбирати конструкцію, а з незатянутой крепежами це буде швидше.

Підготовчий етап

Для всякої роботи потрібна підготовка та збирання шафи не виняток. На підготовчому етапі необхідно звільнити простір для збірки. Краще проводити збірку безпосередньо в тій кімнаті, де буде знаходитися шафа, адже, в іншому випадку він може просто не пройти в дверний проріз. Після звільнення простору необхідно витягти з упаковки всі складові шафи, а також кріпильні елементи: шурупи, болти, саморізи, цвяхи і т. Д., Які йдуть в комплекті. Перевірити їх комплектність, звірившись з інструкцією по збірці, якщо не вистачає якогось елементу або кріплення слід звернутися в магазин з проханням про заміну меблів або про надання відсутнього елемента.

Збірка каркаса

Після підготовки місця і деталей можна приступати до складання шафи. Для початку необхідно зібрати каркас шафи. Для цього потрібно визначити його верхні і нижні частини, зробити це можна звірившись з інструкцією, адже там намальована і підписана кожна деталь. При збірці каркаса потрібно бути гранично уважним, помилка, допущена на цьому етапі і виявлена ​​під кінець збірки всього шафи може бути дуже неприємною подією, так як доведеться все розбирати і переробляти заново.
У деяких моделях шаф присутні дерев'яні дюбеля або як їх ще називають Чопик. З ними також потрібно бути обережним, так як вони можуть відрізнятися по довжині і товщині, неправильно поставлений дюбель при зборі каркаса, також може змусити збирати заново всю конструкцію. Ще один важливий факт, що стосується дерев'яних дюбелів - клей. У комплекті з шафою звичайно йде клей ПВА, не потрібно його замінювати на інші, особливо на швидковисихаючі. Адже, швидше за все, під час збирання вам доведеться кілька разів розбирати проклеєну конструкцію, що буде вельми складно якщо клей вже застиг.

Заключний етап

На заключному етапі відбувається монтаж полиць і дверцят шафи, а також установка задньої стінки. Зібравши і упевнившись у вірності складання необхідно перевірити чи щільно підігнані всі деталі і до упору закрутити всі ослаблені болти і саморізи. Після цього слід відрегулювати дверцята, щоб вони добре закривалися, і встановити шафу на відведений йому місце. Після чого збірку можна вважати закінченою. Як бачите купити шафу це не найскладніше завдання, потрібно його і ще правильно скласти.

Читайте також

Шафа - це невід'ємна і функціональна складова кожної квартири. Правильно вибраний шафа може не тільки стати найзручнішою знахідкою, але і підкреслити інтер'єрну частину будинку. Популярні фахівці з вибору меблів, не перестають нас дивувати концептуально новими рішеннями для створення «правильної планування» за допомогою шафи. Сучасна шафа може легко, як розширити, так і звузити простір. Тому вибирати новий шафа необхідно гранично уважно.

Необходимость сборки мебели может стать событием, омрачающим позитивное впечатление от покупки. Ведь действительно невнятные инструкции с расплывчатыми рисунками, огромное количество вроде одинаковых крепежей и порой впечатляющее количество комплектующих может вогнать в ступор любого неподготовленного человека.

Конечно, можно попросить друга или знакомого, которому уже приходилось собирать мебель чтобы он помог разобраться. Или же нанять мастера, который специализируется на сборке мебели. Но порой как первый, так и второй вариант, по тем или иным причинам, являются неосуществимы. Поэтому предлагаем вашему вниманию перечень советов, способных на порядок упростить процесс сборки.