Каталог меблів
Авторизація

Увійдіть в особистий кабінет Створіть обліковий запис, якщо у вас його немає

Авторизація Реєстрація

Корисні поради щодо догляду за корпусними меблями

Всі ми хочемо, щоб наші меблі довго зберігали первісний привабливий вигляд. Однак зіпсувати її можуть багато факторів, адже часто поверхні чутливі до перепадів температури, вологості, сонячних променів, механічних пошкоджень. Щоб не допустити неприємностей, а також продовжити термін експлуатації, необхідно правильно доглядати та дбати про меблі.

Поради щодо догляду за шафами-купе


Однією з найпопулярніших систем зберігання в будинку є шафа із розсувними дверима. Затребуваність таких меблів обумовлена функціональністю та великим вибором дизайну. Шафи-купе місткі, дозволяють економити простір, можуть використовуватися для зберігання різних речей.

Виробники виготовляють моделі із високоякісних матеріалів. Спочатку передбачені такі параметри, як міцність, надійність, стійкість до несприятливих впливів та ін. Незважаючи на це, завжди залишаються слабкі місця (у шафах-купе вони обумовлені великою кількістю навантажень, що надаються).

Основною частиною системи зберігання з розсувними дверима є корпус. Виготовляють його найчастіше із МДФ, ЛДСП чи ДСП. Задня частина може бути виготовлена з фанери. Двері складаються із дзеркальних або пластикових стулок та металевого механізму відкривання/закривання. На фасаді нерідко є декор. Також важливою частиною кожної моделі є фурнітура, від якої залежить зручність користування системою та надійність усієї конструкції. За всіма переліченими елементами необхідний ретельний догляд.

Рекомендації щодо підтримання гарного стану шаф-купе:

Регулярно проводити збирання. Важливо усунути все сміття з направляючих рейок, накопичення якого перешкоджає нормальній роботі дверей. Зробити це можна за допомогою тонкої насадки пилососа і невеликим віником. Поверхню стулок обробляють спеціальними складами, що очищають, або слабким мильним розчином. Свіжі плями рекомендується витирати відразу, щойно з'явилися. Для збереження блиску застосовуються поліруючі засоби.

Слідкувати за рівномірним навантаженням. Тяжкі речі розміщують на нижніх полицях або в антресолях (ближче до перегородок). Верхній одяг вішають біля стін, а центр поперечки краще залишити для піджаків, вітровок та легких курток. Об'ємні, але не надто важкі речі розкладають верхніми нішами.

Забезпечити регулярний догляд дзеркал. Тут є важливий момент: не рекомендується використовувати засоби для миття вікон, якими користуються багато господині. Через неправильний вибір спрею дзеркала можуть помутніти і втратити привабливий вигляд. Краще придбати спеціальні аерозолі або зробити розчин води із нашатирним спиртом. Ганчірки для миття та протирання насухо варто використовувати тільки з м'якої тканини, яка не залишить подряпин або розлучень.

Правильно доглядати ящики. Обов'язково потрібно обробляти внутрішні поверхні вологою серветкою, потім витирати насухо. Після збирання необхідно залишити ящики відкритими, щоб провітрилися. Перед тим, як складати речі, переконайтеся, що всередині сухо. Інакше може з'явитися затхлий, неприємний запах та вогкість.

Акуратно користуватись розсувною системою. Не відкривайте і не закривайте дверцята надто різко. Також важливо стежити та регулювати висоту стулок. Ролики та інші механізми можна змащувати силіконовими засобами.

Не розташовуйте шафи-купе біля батарей опалення, стежте за вологістю повітря, яка не повинна перевищувати 70%. Недотримання цих вимог може призвести до втрати первісної форми виробу, зіпсує естетичний вигляд навіть найелітнішої моделі.

Догляд за кухонними меблями


Регулярний догляд дозволяє надовго зберегти привабливий вигляд кухонних гарнітурів. При виборі миючих засобів важливо враховувати властивості та особливості матеріалу, з якого виготовлено виріб. Але існують загальні рекомендації для всіх меблевих конструкцій, які включають такі правила:

  • не встановлювати компоненти гарнітура надто близько до опалювальних приладів;
  • уникати потрапляння прямих сонячних променів на поверхні;
  • використовувати для протирання ганчірки з м'яких тканин (наприклад, фланелі або мікрофібри);
  • берегти меблі від влучення агресивних рідин, розчинників, оцтової кислоти;
  • уникати використання соди та абразивних порошків;
  • видаляти плями відразу після появи, не допускаючи поглинання;
  • не залишати вологу та витирати завжди насухо після збирання;
  • регулярно провітрювати приміщення.

Особливої уваги вимагає стільниця, тому що на неї припадає серйозне навантаження. Щоб вона прослужила довго і не втратила привабливий вигляд, рекомендується завжди використовувати дошку для нарізки, ставити гарячий посуд тільки на підставку. Крім цього, важливо виключити контакт з барвниками.

Приділяйте також увагу регулярному прибиранню внутрішніх ящиків, дотримуйтесь правил експлуатації, зазначених в інструкції.

Догляд за дерев'яними меблями


Предмети обстановки з дерева красиві, екологічні та довговічні, але потребують певного ставлення до себе. Важливо, щоб вироби розташовувалися від опалювальних приладів не ближче одного метра, а вологість повітря в приміщенні була не більше 65%.

Для видалення пилу з корпусних дерев'яних меблів рекомендується використовувати спеціальні засоби з нейтральним рН. Категорично заборонені речовини, що чистять, з абразивами. Можна вдаватися до сухого збирання пилососом з м'якою насадкою. Головне правило: стежте, щоб фасади та полиці не були надто вологі. Для регулярного догляду використовуйте м'які губки або тканину фланелю.

Лаковану поверхню дерев'яних меблів періодично необхідно додатково обробляти. Для цього знадобляться спеціальні засоби чи натуральний віск.

Догляд за глянцевими поверхнями


Меблі з блискучою поверхнею виглядають естетично, вони здатні візуально зробити приміщення просторішим, світлішим. Щоб зберегти такий ефект, потрібен ретельний та регулярний догляд. На глянцевих фасадах відразу видно плями, бризки, сліди пальців.

Прибрати навіть найменші забруднення допоможуть вологі серветки без спирту або спреї, призначені для таких поверхонь. Замінити спеціальні засоби можна рідким милом, у складі якого відсутні нітрогліцерин та ацетон. Звичайний спрей для скла теж підходить для збирання, добре справляється з різними розлученнями чи плямами жиру. Відмінно видаляють бруд і зберігають автомобільні вологі серветки, призначені для скла і дзеркал.

Не можна для догляду за глянсовими поверхнями використовувати абразивні порошки та жорсткі щітки або ганчірки. Не рекомендується при збиранні використовувати багато води. Волога сприяє відшарування плівки, що створює глянсовий ефект. Слідкуйте також, щоб блискучі поверхні не піддавалися впливу прямих сонячних променів та високої температури.

Правила догляду нескладні, їхнє дотримання забезпечить довге життя будь-якої конструкції. Меблі збережуть привабливий вигляд і радуватимуть власників бездоганною службою.

Категорії товарів

Читайте також

Як підібрати кухню реально (алгоритм), що за чим по порядку Як підібрати кухню реально (алгоритм), що за чим по порядку Кухня займає важливе місце у нашому повсякденному житті, тому від її зовнішнього вигляду, зручності
Ліжко з якого дерева краще вибрати Ліжко з якого дерева краще вибрати Дерев'яне ліжко в усі часи вважається еталоном якості, добробуту і надійності. Головні переваги моде
Сучасні кухонні куточки: особливості та переваги Сучасні кухонні куточки: особливості та переваги Кухня — «серце» вашого будинку. Саме з неї вся квартира наповнюється затишком, теплом і приємними ар
Врізна мийка - сучасне рішення у вашій кухні Врізна мийка - сучасне рішення у вашій кухні Кухня — це місце, де ми проводимо багато часу, готуємо кулінарні шедеври, трапезуємо в колі родини т
Виберіть кредитну пропозицію
Кредитний план Кількість платежів Місячний платіж Умови кредитування
Idea bank Акційний продукт, з грейсом 4 міс Idea bank Акційний продукт, з грейсом 4 міс
по 0 грн

Сума кредиту від 50 000 грн
Пільговий період — 4 міс
СМС-інформування — 50 грн / міс.

Idea bank з грейсом 9 міс Idea bank з грейсом 9 міс
по 0 грн

Сума кредиту від 1000 до 75 000 грн
Початковий внесок не обов'язковий
СМС-інформування — безкоштовно.

Idea bank з грейсом 6 міс Idea bank з грейсом 6 міс
по 0 грн

Сума кредиту від 1000 до 75 000 грн
Початковий внесок не обов'язковий
СМС-інформування — безкоштовно.

Idea bank Стандарт без РКО 12 Idea bank Стандарт без РКО 12
по 0 грн

Сума кредиту від 1000 до 200 000 грн
Початковий внесок не обов'язковий
СМС-інформування — безкоштовно.

Idea bank Стандарт Idea bank Стандарт
по 0 грн

Сума кредиту від 1000 до 150 000 грн
Початковий внесок не обов'язковий
СМС-інформування — безкоштовно.

ТОВ Смарт Фінанс ТОВ Смарт Фінанс
по 0 грн

ТОВ "Смарт-фінанс" надає консультації щодо можливості отримання споживачами кредитів та страхових послуг шляхом передачі даних споживача до банківських та страхових установ.

Банки:

  • UnexBank
  • Глобус Банк
  • Alliance bank
  • Sense bank
  • Сучасний Факторинг
Оплата частинами Оплата частинами
по 0 грн

Сума кредиту — згідно індивідуального ліміту клієнта банку
Кількість платежів — 3
Наявність карти ПриватБанку "Універсальна" або "Універсальна GOLD" з доступним лімітом на оплату частинами.

Оплата частинами ПриватБанк

Миттєва розстрочка Миттєва розстрочка
по 0 грн

Сума кредиту — згідно індивідуального ліміту клієнта банку

Миттєва розстрочка ПриватБанк

Укрсиббанк AVD_L_5_0 Укрсиббанк AVD_L_5_0
по 0 грн

Сума кредиту 75 000 грн
СМС-інформування 500 грн за весь кредитний період

Укрсиббанк AVD_L_5 Укрсиббанк AVD_L_5
по 0 грн

Сума кредиту 75 000 грн
СМС-інформування 499 грн за весь кредитний період

Укрсиббанк AVD_L_9 Укрсиббанк AVD_L_9
по 0 грн

Сума кредиту 75 000 грн
СМС-інформування 499 грн за весь кредитний період

Укрсиббанк А-3 Укрсиббанк А-3
по 0 грн

Сума кредиту 75 000 грн
Річна ставка 0,00001 %
Пільговий період 3 міс
СМС-інформування 399 грн за весь кредитний період

Sense bank (0-3 міс) Sense bank (0-3 міс)
по 0 грн

Сума кредиту від 1 000 до 75 000 грн

Страхування відсутнє 0%
Початковий внесок не обов'язковий
СМС-інформування 166,3 грн/міс

Sense bank

Sense bank (0-6 міс) Sense bank (0-6 міс)
по 0 грн

Сума кредиту від 1 000 до 75 000 грн

Страхування відсутнє 0%
Початковий внесок не обов'язковий
СМС-інформування 83,2 грн/міс

Sense bank

Sense bank (0-10 міс) Sense bank (0-10 міс)
по 0 грн

Сума кредиту від 1 000 до 75 000 грн

Страхування відсутнє 0%
Початковий внесок не обов'язковий
СМС-інформування 50 грн/міс

Sense bank

  • Загальна сума: 0 грн
  • Місячний платіж: 0 грн

*Кредитний калькулятор визначає приблизний щомісячний платіж

Авторизація
Відновлення пароля

Вхід через соціальні мережі

Не маєте акаунту Реєстрація
Відновлення пароля
Ми надішлемо вам SMS з новим паролем
Реєстрація

Вхід через соціальні мережі

У вас є акаунт  Авторизація
Успішно надіслано

Дякую за звернення.
Скоро ми зв'яжемося з Вами для його підтвердження.

Дякуємо за підписку!

Підтвердіть Ваш email на вказаній пошті

Зворотній зв'язок
Час роботи Call-центру Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-19:00, Нд 10:00-18:00.
Сервісний відділ servicedybokua +38 (067) 807-21-10 service@dybok.ua
Оберіть Ваше місто
Редагувати замовлення
Сума
  • Товари: 0
  • Загальна сума: 0,00 ₴