- Головна сторінка
- Статті
- ➤ Мийки з нержавіючої сталі. На що звернути увагу при виборі? — Корисні статті про меблі від меблевого магазину ДУБОК
- Про компанію
- Подарунки, акції та знижки
- Послуги та сервіси
- Часті питання
- Додатково
Мийки з нержавіючої сталі. На що звернути увагу при виборі?
Кожен з нас, хоча б раз в житті, роблячи ремонт, або змінюючи кухонні меблі на нові, замислювався про те, яку мийку купити. Адже, підбираючи техніку на кухню, ми намагаємося щоб вона підходила під загальний дизайн приміщення. І, здавалося б, така дрібниця як мийка, може зіпсувати весь привабливий вигляд нового кухонного гарнітура. Тому, до цього вибору треба підійти серйозно та усвідомлено.
На сучасному ринку споживачам пропонується великий асортимент мийок із нержавіючої сталі. Сталь — це універсальний матеріал, що відрізняється високою міцністю та стійкістю до механічних пошкоджень. Він не тільки дуже міцний, але й стійкий до корозії. А значить може досить довго прослужити в побуті, де постійно буде піддаватися високим температурам та іншим впливам. До того ж, його вартість не завищена і доступна споживачам з різними доходами. Також, його перевагою вважається не велика вага, що дуже зручно в монтажі та використанні. Незважаючи на цей фактор, така раковина витримує багато посуду.
Як все-таки вибрати по-справжньому якісну сталеву мийку?
Якщо ви задалися цим питанням, пропонуємо вам розглянути список важливих чинників, які не можна не взяти до уваги.
Одна з важливих характеристик якісної мийки — її товщина. Вона повинна бути не менше 0,6 мм. Рекомендована товщина для врізних моделей 0,6-0,8 мм, для накладних — мінімум 1 мм. Потрібно пам'ятати чим товстіший матеріал, тим довше вона прослужить.
Існує 2 технології виготовлення мийок: штампований та зварний. Перші виготовляють із цілісного листа металу, тому вони дуже тонкі, а значить при падінні в раковину якогось предмета, видається сильний шум. Перевагою такого виду є ціна та абсолютно гладка поверхня без швів.
Зварні мийки, у свою чергу, більш міцні, від них мало шуму, але на них видно стики. Їх головною перевагою є тривалий термін служби, а недоліком — ціна.
Розрізняють два види монтажу: врізка й накладка. Найбільш бюджетним варіантом вважається накладна мийка. Вона накриває окремо стоячу тумбу без верхньої кришки. Також вона захищає торці тумби від впливу вологи, і при цьому має невелику вартість. Що стосується, врізних мийок, то тут все трохи складніше. Спочатку в стільниці потрібно зробити отвір під її розмір, а потім посадити її на герметик. При цьому стільниця повинна бути вологостійкою та якісної, адже при неправильній установці вона може зіпсуватися за дуже короткий термін.
Вибираючи із цих двох видів, важливу роль відіграє постійність господаря, адже любителі змін із легкістю можуть замінити накладну мийку, що практично неможливо зробити із врізною.
Мийки зі сталі мають ціле розмаїття усіляких конфігурацій. Їх можна розділити:
- за кількістю чаш: одна або дві,
- за формою: кругла, квадратна, трапецієподібна або довільної форми,
- за додатковими елементами: з одним крилом, двома й взагалі без них.
Також в асортименті можна побачити кутові раковини.
Перш за все, вам потрібно визначитися які функції їй призначено виконувати. Якщо ви любите готувати й багато часу проводите на кухні, то краще вибрати двочашеву мийку. Так буде зручніше розділяти посуд і продукти для миття. Якщо ж у вас є посудомийна машинка і ви рідко користуєтеся раковиною, можна обмежитися невеликим одночашевим варіантом.
Найбільшу складність у покупця викликає вибір оптимальної глибини чаші. Якщо вам доводиться мити багато об'ємного посуду, надавайте перевагу мийці з глибиною не менше 20 см. Це запобігатиме розбризкуванню води при занадто сильному напорі.
Коли ви визначилися зі згаданими вище факторами, можна приступати до вибору типу поверхні: матової, полірованої або фактурної.
На це можна подивитися з двох ракурсів: "Яка мені більше подобається?" та "За якою найпростіше доглядати?". На щастя, асортимент переповнений сучасними моделями на смак кожного покупця. Хтось вважає кращим не нав'язливий матовий відблиск, комусь подобається блискуча поверхня, а ще є шанувальники фактурного декору. Він виглядає незвично, а слідів і крапель на ньому взагалі не видно.
До речі, переконатися в хорошій якості, обраної вами моделі, допоможе звичайний магніт. Якщо він буде однаково ковзати по всьому периметру, значить у виробництві не використовувалося ніяких домішок. Якщо на виробі є маркування з цифрами 18/10 (де 18 означає відсоток вмісту хрому, а 10 - нікелю), то така мийка буде довго зберігати оригінальний блиск і колір. А значить буде довговічною та міцною.
Та, звичайно ж, найбільш надійний спосіб, який вбереже вас від покупки неякісного товару - купувати його у перевіреного, або хоча б, відомого виробника.
Читайте також



