- Головна сторінка
- Статті
- ➤ Збираємо кухню самі — Корисні статті про меблі від меблевого магазину ДУБОК
- Про компанію
- Подарунки, акції та знижки
- Послуги та сервіси
- Часті питання
- Додатково
Збираємо кухню самі
Купити кухню просто, а зібрати кухню самому - теж просто!
І хоча збирання меблів є не найлегшою завданням, лякатися не варто. Сучасні кухонні меблі виготовляється з урахуванням того, що її буде збирати недосвідчений фахівець, а безпосередній користувач. Звичайно, навіть незважаючи на старання виробника щодо спрощення процесу складання помучатся все ж таки доведеться, але дотримуючись наведених порад, можна значно зменшити обсяг мук.
З чого варто почати
Для початку необхідно підготувати приміщення, збирати кухонні меблі краще безпосередньо на кухні, таким чином, ви позбудетеся від необхідності витрачати сили на її перенесення. Тому в процесі підготовки прибрати з кухні всі сторонні предмети, які заважатимуть збірці. Потім необхідно розпакувати комплектуючі та звірити їх кількість з листком-інструкцією, який повинен бути присутнім в обов'язковому порядку. Окрему увагу приділіть кріпленням та фурнітурі, як найбільш дрібним, а відповідно найбільш втрачається, деталям. У разі відсутності частини комплектуючих або кріплень, слід звернутися за місцем покупки, з проханням замінити товар або надати відсутні деталі.
Потім слід підготувати інструменти, зазвичай необхідний мінімум інструментів йде разом з меблями, але вони не завжди зручні і часто має весь низьку якість, тому краще перестрахуватися.
Отже, для складання знадобляться:

пряма і хрестова викрутка; шуруповерт - придасться для закручування особливо довгих або трудновкручіваемих шурупів;
водний нівелір (він же просто рівень);
рулетка;
набір шестигранників;
молоток;
пасатижі.
Процес складання
У комплекті з кухонними меблями часто йдуть детальні ілюстровані інструкції по збірці саме даної моделі. Вони досить зрозумілі навіть для новачка, що значно спрощує процес. Але є кілька моментів, які в інструкції часто не вказуються.
1. Закручувати шуруп або саморіз варто тільки в тому випадку, якщо ви повністю впевнені, що деталь знаходиться на своєму місці. Кожен цикл вкручування / закручування знизить міцність кріплення деталі, особливо це стосується меблів з ДСП.
2. Дерев'яні дюбелі (вони ж чопики, вони ж шканти), якщо такі є, необхідно садити на клей ПВА, зазвичай він йде в комплекті. Використовувати швидковисихаючі клеї не варто, адже може виникнути потреба в розбірки зібраної деталі, а застиглий клей це утруднить.
3. При закручуванні кріплень шуруповертом слід бути особливо обережним і зменшувати швидкість та натиск приблизно за сантиметр від поверхні, щоб не деформувати її. Також будьте уважними, і перед монтажем засвідчується що це кріплення має бути саме тут, що він підходить по діаметру і довжині.
Дотримуючись цих порад ви без проблем зберете кухню самостійно.
Читайте також



