Безкоштовна доставка по всій Україні

Детская мебель – наиболее ответственная часть оформления квартиры или дома. Все остальное вы можете выбрать по критериям «мне нравится» и «это качественно». Когда речь идет о мебели для детской комнаты, все сложнее. Детская комната – место, где будет жить ребенок, а не вы. Поэтому надо подумать прежде всего о том, что нужно ребенку.

 

Фирмы «Сокме» и Гербор Холдинг предлагает мебель, среди которых Ваш ребенок будет чувствовать себя комфортно. Одежда, игрушки, книги, любимые вещи – всему найдется место. Сочетание различных цветовых решений поможет придать нужную тональность: зеленый – сосредоточенность, синий – энергия, ольха – спокойствие.

 

Но ребенку прежде всего нужна сказка. Ведь весь мир для малыша – это именно сказка или история из мультика. Вам непременно подойдет детская фирмы Гербор Холдинг под названием «Лео». Яркая красная машинка вместо кровати непременно поразит вашего мальчика. Но если у Вас двое детей, то конечно, что Вам нужно двухярусная кровать. Здесь вам идеально подойдет детская модульная система фабрики «Сокме» «Детский мир», в состав которой входят двухъярусные кровати«Капитошка» и «Тутти-фрутти».

 

Конечно, для Вашего ребенка нужна и безопасность. Вся мебель фирмы Гербор Холдинг, изготавливается из экологически безопасных материалов с использованием нетоксичных клеев, так что такую мебель можно покупать без колебания. Мебель для детской комнаты Гербор Холдинг («Юниор», «Гном», «Лео», «Малгося») – хороший вариант, ведь периодически можно устраивать перестановки. Эта мебель также идеально подойдут в новое помещение, так что нет необходимости подбирать мебель конкретно в комнату.

 

Источник: www.cokme.lviv.ua

Читайте також

На перший погляд може здатися, що зібрати самому ліжко дуже просто, але не варто помилятися із цього приводу. Начебто б, що складного в тому, щоб прикріпити ніжки ліжка і спинку. Але, якщо побачити ліжко в розібраному вигляді, то впевненості відразу поменшає.
В даний час меблевий ринок завалений всілякими пропозиціями. Великий вибір ліжок різних моделей і конфігурацій на будь-який смак і колір: від найпростіших конструкцій, до складних і функціональних конфігурацій. Більш складні моделі ліжок під силу зібрати лише справжнім профі, самим за таку роботу краще не братися.

Головним болем для багатьох батьків є вибір меблів до дитячої кімнати, адже потрібно щоб вони були якісними гарними та недорогими. Щоб вони приносила радість малюкові і вписувалася в загальний стиль квартири та прослужили якомога довше

Вибираючи дитяче ліжечко, турботливі батьки прагнуть забезпечити максимальний комфорт для новонародженого. Адже саме затишна колиска стане постійним місцем проживання малюка після ніжних маминих рук. Саме тут будуть проходити години глибокого та солодкого сну, перших дитячих ігор з підвісними іграшками. А також саме в дитячому ліжку будуть здійснюватись перші спроби вставання на ніжки.

Але з сьогоденним різноманіттям вибору батькам важко підібрати потрібній варіант серед безлічі пропозицій.

Ми завжди прагнемо створити для наших дітей максимально сприятливі умови проживання, тому перед тим, як правильно вибрати меблі для дитячої кімнати потрібно урахувати усі побажання вашої дитини, звичайно, якщо вона вже може їх озвучити.   
Дитяча кімната з найменших років створює у його власника почуття господаря, привчає до певного способу життя і формує дитину як особистість. Можливо, що це і гучні слова, але дуже важливо в яких умовах проживає маленький громадянин: красива і якісна меблі, комфортне її розташування і головне - безпека. Ось такий в ідеалі і повинна бути кімната, в якій ваші діти будуть дорослішати.