Безкоштовна доставка по всій Україні

Dybok.ua – переможець конкурсу Української народної премії

Інтернет магазин меблів Dybok.ua переможець у номінації «Кращий інтернет магазин товарів для дому» за результатами народного голосування у проекті «Українська народна премія 2016 року». У своїй номінації Dybok.ua переміг такі відомі бренди як Jysk, Butlers, English Home та інші, що стало свідченням дійсно народного визнання молодого українського бренду.


Читайте також

Інтернет магазин меблів Dybok.ua став переможцем у номінації «Кращий інтернет магазин товарів для дому» у рамках голосування у проекті «Українська народна премія 2016 року».

Dybok.ua на Хмельниччині! 15 липня 2016 року мережа меблів Dybok.ua поповнилась салоном у місті атомників – Нетішині. Новий салон меблів відкрився у супермаркеті «Фуршет» і органічно вписався у концепцію торгового залу.

22 вересня власник інтернет магазину меблів Dybok.ua Віталій Бєлєнький виступив на 1-му Вінницькому бізнес форумі bizforum.vn.ua

Тема виступу – «Сучаний клієнт в інтернеті від ціноорієнтованого на сервісооорієнтованого».

Відтепер на сайті можна придбати  посуд, кухонний інвентар, господарчі товари та багато інших корисних дрібниць для дому – усього майже 5 тисяч найменувань.