Безкоштовна доставка по всій Україні Безкоштовна доставка по всій Україні

Dybok.ua – переможець конкурсу Української народної премії

Dybok.ua – переможець конкурсу Української народної премії

Інтернет магазин меблів Dybok.ua переможець у номінації «Кращий інтернет магазин товарів для дому» за результатами народного голосування у проекті «Українська народна премія 2016 року». У своїй номінації Dybok.ua переміг такі відомі бренди як Jysk, Butlers, English Home та інші, що стало свідченням дійсно народного визнання молодого українського бренду.


Читайте також

Dybok.ua – переможець конкурсу Української народної премії Dybok.ua – переможець конкурсу Української народної премії Інтернет магазин меблів Dybok.ua став переможцем у номінації «Кращий інтернет магазин товарів для дому» у рамках голосування у проекті «Українська народна премія 2016 року».
Виступ Віталія Бєлєнького на бізнес форумі у Вінниці Виступ Віталія Бєлєнького на бізнес форумі у Вінниці 22 вересня власник інтернет магазину меблів Dybok.ua Віталій Бєлєнький виступив на 1-му Вінницькому бізнес форумі – bizforum.vn.ua Тема виступу – «Сучаний клієнт в інтернеті від ціноорієнтованого на сервісооорієнтованого».
Dybok.ua - ексклюзивний партнер "Ліги гумора" Dybok.ua - ексклюзивний партнер "Ліги гумора" Dybok.ua - ексклюзивний партнер "Ліги гумора" міста Луцьк.
Авторизація
Відновлення пароля
Не маєте акаунту Реєстрація
Відновлення пароля
Ми надішлемо вам SMS з новим паролем
Реєстрація
У вас є акаунт  Авторизація
Успішно надіслано

Дякую за звернення.
Скоро ми зв'яжемося з Вами для його підтвердження.

Зворотній зв'язок
Телефони
Контактні телефони:
+38 (044) 334-54-04 багатоканальний
Час роботи Call-центру Пн-Пт: з 9:00 до 20:00.
Сб, Нд: з 10:00 до 18:00.
Сервісний відділ
+38 (067) 807-21-10 service@dybok.ua
Оберіть Ваше місто