Безкоштовна доставка по всій Україні Безкоштовна доставка по всій Україні

Меблі під розмір у Dybok.ua

Меблі під розмір у Dybok.ua

У квітні 2016 року ми відкрили нову сторінку у розвитку компанії – меблі під розмір по ціні не набагато вищою від стандартних меблів http://www.dybok.com.ua/ru/product/pidcatalog/285

Опцією меблів під розмір зараз ні кого не здивуєш, але головне питання тут питання ціни. Мережа Dybok.ua маючи великі продажі продукції і партнерські відносини з постачальниками може запропонувати своїм клієнтам дуже вигідні ціни на меблі під замовлення.

Ціна за виготовлення кухні і шафи купе нестандартного розміру становитиме всього до 15% від вартості товару. А при замовленні матрасу наприклад фабрики «come fore» під ваш розмір плата за індивідуальне замовлення взагалі не перевищує стандартної ціни виробу.

Підібрати і виготовити під розмір кухню, шафу-купе, диван, матрас- без проблем. Вкажіть потрібні розміри і свої побажання по матеріалам і дизайну і ми виготовимо  потрібний вам товар без зайвих переплат.

А для мешканців міста Рівного діє послуга безкоштовног о виклику спеціаліста на заміри. Приїдемо, заміряємо, запропонуємо, зробимо і встановимо. Готове рішення під ключ.

Читайте також

Dybok.ua - ексклюзивний партнер "Ліги гумора" Dybok.ua - ексклюзивний партнер "Ліги гумора" Dybok.ua - ексклюзивний партнер "Ліги гумора" міста Луцьк.
Dybok.ua – переможець конкурсу Української народної премії Dybok.ua – переможець конкурсу Української народної премії Інтернет магазин меблів Dybok.ua став переможцем у номінації «Кращий інтернет магазин товарів для дому» у рамках голосування у проекті «Українська народна премія 2016 року».
Виступ Віталія Бєлєнького на бізнес форумі у Вінниці Виступ Віталія Бєлєнького на бізнес форумі у Вінниці 22 вересня власник інтернет магазину меблів Dybok.ua Віталій Бєлєнький виступив на 1-му Вінницькому бізнес форумі – bizforum.vn.ua Тема виступу – «Сучаний клієнт в інтернеті від ціноорієнтованого на сервісооорієнтованого».
Авторизація
Відновлення пароля
Не маєте акаунту Реєстрація
Відновлення пароля
Ми надішлемо вам SMS з новим паролем
Реєстрація
У вас є акаунт  Авторизація
Успішно надіслано

Дякую за звернення.
Скоро ми зв'яжемося з Вами для його підтвердження.

Зворотній зв'язок
Телефони
Контактні телефони:
+38 (044) 334-54-04 багатоканальний
Час роботи Call-центру Пн-Пт: з 9:00 до 20:00.
Сб, Нд: з 10:00 до 18:00.
Сервісний відділ
+38 (067) 807-21-10 service@dybok.ua
Оберіть Ваше місто