Безкоштовна доставка по всій Україні Безкоштовна доставка по всій Україні

Салон меблів Dybok.ua відкрився у Нетішині

Салон меблів Dybok.ua відкрився у Нетішині

15 липня 2016 року мережа меблів Dybok.ua поповнилась салоном у місті атомників – Нетішині. Новий салон меблів відкрився у супермаркеті «Фуршет», за адресою м. Нетішин, вул. Лісова, 1Б і органічно вписався у концепцію торгового залу.

Відтепер величезний асортимент меблів меблі з безкоштовною доставкою і якісним сервісом доступний і для мешканців Нетішина.

Читайте також

Салон меблів Dybok.ua відкрився у Нетішині Салон меблів Dybok.ua відкрився у Нетішині Dybok.ua на Хмельниччині! 15 липня 2016 року мережа меблів Dybok.ua поповнилась салоном у місті атомників – Нетішині. Новий салон меблів відкрився у супермаркеті «Фуршет» і органічно вписався у концепцію торгового залу.
Dybok.ua вступив у Всеукраїнську Асоціацію Меблевиків Dybok.ua вступив у Всеукраїнську Асоціацію Меблевиків 25 cічня 2016 року Мережа меблів Dybok.ua була урочисто прийнята в Українську Асоціацію Меблевиків (УАМ).
Dybok.ua - ексклюзивний партнер "Ліги гумора" Dybok.ua - ексклюзивний партнер "Ліги гумора" Dybok.ua - ексклюзивний партнер "Ліги гумора" міста Луцьк.
Авторизація
Відновлення пароля
Не маєте акаунту Реєстрація
Відновлення пароля
Ми надішлемо вам SMS з новим паролем
Реєстрація
У вас є акаунт  Авторизація
Успішно надіслано

Дякую за звернення.
Скоро ми зв'яжемося з Вами для його підтвердження.

Зворотній зв'язок
Телефони
Контактні телефони:
+38 (044) 334-54-04 багатоканальний
Час роботи Call-центру Пн-Пт: з 9:00 до 20:00.
Сб, Нд: з 10:00 до 18:00.
Сервісний відділ
+38 (067) 807-21-10 service@dybok.ua
Оберіть Ваше місто