Безкоштовна доставка по всій Україні

Детская мебель, выбор мебели
Дитячі меблі

Головним болем для багатьох батьків є вибір меблів до дитячої кімнати, адже потрібно щоб вони були якісними гарними та недорогими. Щоб вони приносила радість малюкові і вписувалася в загальний стиль квартири та прослужили якомога довше

Безпека дитячих меблів

Неодмінна умова — виготовлення меблів для дитячої кімнати з екологічно чистих матеріалів. Бажано уникати придбання меблів, покритої лаками і фарбою — навряд чи вдасться перевірити їх склад на вміст токсичних речовин. У світлі цього питання кращим варіантом представляється виготовлення меблів для дітей на замовлення. Якщо ж ви вибираєте дитячі меблі в магазині, неодмінно вимагайте у продавця гігієнічний сертифікат.

Кращим матеріалом для дитячих меблів є масив дерева, але задоволення це дороге і далеко не всім доступне. Прийнятним матеріалом для виготовлення меблів для дітей вважається і ДСП. Що стосується оббивки меблів, то вона повинна бути повітронепроникної, без проблем піддаватися чищенню, бути виготовленої з натуральних матеріалів.

Дитячі меблі повинні мати мінімальний ризик травматизму, не містити гострих кутів, бути міцною і стійкою. Матеріали, з яких виготовляється меблі для дітей, не повинні легко запалати. На них у дитини не повинно бути алергії.

Вік дитини

Дитячі кімнати новонародженого, дошкільника, молодшого школяра і дитини-підлітка мають цілий ряд функціональних відмінностей. Очевидно, що меблі в дитячій повинні відповідати тим вимогам, які характерні тому чи іншому віковому періоду дитини. Якщо комплект дитячих меблів для новонародженого обмежується ліжечком, комодом для речей і пеленальним столиком, то дитині у віці 2-3 років вже потрібен стіл для занять творчістю, шафа для речей, ящики для іграшок, у дошкільника з'явиться книжкова шафа і т.д. Вибираючи дитячі меблі, звертайте увагу на вік дитини, вказаний на ній — зокрема, це стосується спальних меблів і парт (столів).

Стать дитини

Безумовно, меблі для дівчинки і меблі для хлопчика будуть відрізнятися, особливо якщо мова йде про дітей більш старшого віку. У першу чергу, йдеться про колірну гаму меблів. Однак не рекомендується зловживати сформованими стереотипами і обставляти кімнату дівчинки меблями рожевого кольору, а кімнату хлопчика — синього. Занадто яскраві та насичені кольори меблів — ознака несмаку, крім того, яскраві фарби можуть містити шкідливі токсини, а загальна квітчаста гамма кімнати створить «важку» атмосферу, яка не сприятиме повноцінному відпочинку, нормальної навчанні, здоровому сну дитини. Рекомендується використовувати меблі для дитячої кімнати пастельних кольорів, не напружуйтеся погляд (бежевий, абрикосовий, в крайньому випадку — блідо-рожевий і блідо-блакитний), а функцію прикрас нехай візьмуть на себе інші предмети інтер'єру (наклейки на стіну, годинники, статуетки і т.д.)

Розміри дитячої кімнати

Як часто буває, що хочеться наповнити дитячу різної меблями, ще й домашній спортивний комплекс в кутку поставити, а місця катастрофічно не вистачає. Що вдієш, розміри середньостатистичної дитячої кімнати занадто малі, щоб без проблем розмістити в ній все, що хочеться. А коли мова йде про інтер'єр кімнати для двох дітей, питання зайвого простору стає особливо гострим. Важливо пам'ятати, що дитячі меблі не повинна бути громіздкою, заповнювати собою практично весь простір кімнати. Для дитини важливо простір для ігор і творчості, а задушлива кімната, заповнена шафами і скриньками, буде тільки пригнічувати його. Тому якщо розміри кімнати малі — придбайте тільки найголовніші предмети меблів для дитячої (ліжко, стіл, невелика шафа). Відмінним виходом для володарів невеликої кімнати дитини стане модульні меблі для дитячої (меблі-трансформер).

Вибираючи меблі для дитячої, орієнтуйтеся на комплекс вимог — тільки в цьому випадку вашій дитині буде зручно і цікаво користуватися нею, а ви не будете турбуватися про його безпеку і здоров'я.

Читайте також

На перший погляд може здатися, що зібрати самому ліжко дуже просто, але не варто помилятися із цього приводу. Начебто б, що складного в тому, щоб прикріпити ніжки ліжка і спинку. Але, якщо побачити ліжко в розібраному вигляді, то впевненості відразу поменшає.
В даний час меблевий ринок завалений всілякими пропозиціями. Великий вибір ліжок різних моделей і конфігурацій на будь-який смак і колір: від найпростіших конструкцій, до складних і функціональних конфігурацій. Більш складні моделі ліжок під силу зібрати лише справжнім профі, самим за таку роботу краще не братися.

Вибираючи дитяче ліжечко, турботливі батьки прагнуть забезпечити максимальний комфорт для новонародженого. Адже саме затишна колиска стане постійним місцем проживання малюка після ніжних маминих рук. Саме тут будуть проходити години глибокого та солодкого сну, перших дитячих ігор з підвісними іграшками. А також саме в дитячому ліжку будуть здійснюватись перші спроби вставання на ніжки.

Але з сьогоденним різноманіттям вибору батькам важко підібрати потрібній варіант серед безлічі пропозицій.

Ми завжди прагнемо створити для наших дітей максимально сприятливі умови проживання, тому перед тим, як правильно вибрати меблі для дитячої кімнати потрібно урахувати усі побажання вашої дитини, звичайно, якщо вона вже може їх озвучити.   
Дитяча кімната з найменших років створює у його власника почуття господаря, привчає до певного способу життя і формує дитину як особистість. Можливо, що це і гучні слова, але дуже важливо в яких умовах проживає маленький громадянин: красива і якісна меблі, комфортне її розташування і головне - безпека. Ось такий в ідеалі і повинна бути кімната, в якій ваші діти будуть дорослішати.

Правильний вибір дитячих меблів - це одна з найважливіших завдань, що стоїть перед батьками. Сам процес підбору меблів в кімнату дитини включає в себе безліч нюансів