Безкоштовна доставка по всій Україні

Як підібрати кухню реально (алгоритм), що за чим по порядку.

1 частина

Вибираємо меблі для кухні разом!

Кухня займає важливе місце у нашому повсякденному житті, тому від її зовнішнього вигляду, зручності та якості залежить наш комфорт. Кухонні меблі мають бути функціональними, витримувати перепади температури, вологість та невеликі механічні пошкодження.

Щоб обрати оптимальний гарнітур для кухні, треба визначитися з перевагами та недоліками можливих варіантів, бо можна запросто розгубитися у великому різноманітті меблів, починаючи від вже готових комплектів до модульних кухонних блоків.

Алгоритм вибору кухонних меблів.

З чого почати, якщо Ви вирішили оновити свою кухню? Спочатку необхідно зробити всі заміри, щоб розуміти, скільки місця можна віддати під шафи, а скільки треба залишити вільним – для зручності.

Дизайн та зовнішній вигляд. В першу чергу потрібно визначитися з дизайном кухонних меблів, обрати бажаний колір, стиль тощо. Тут все залежить від вашої фантазії та особистих побажань.Алгоритм вибору кухні

Матеріали. Обираючи меблі для своєї кухні особливе значення має матеріал, з якого виготовляють гарнітури. Досить часто при розробленні корпуса використовують дешевий та практичний ДСП, а ось для фасадів беруть вже більш кращі матеріали, бо це вже "обличчя" всього комплекту.

Наприклад, головною вимогою до кухні з ДСП є вологостійкість та проста чистка. Кухні виконані з дерев’яного масиву є справжнім символом надійності та добробуту родини, бо є довговічними та дійсно гарними. На відміну від дерев’яних меблів, кухня з ДСП вигідна своїм кольоровим різноманіттям, малюнками, тисненнями. Це дозволяє втілити в життя найактуальніші дизайнерські рішення.

 

Подбор кухонь

Обов’язково зробіть заміри стін (зверху, посередині та знизу).

Починати обирати тумби для гарнітуру, необхідно саме з нижніх секцій.

Далі вам треба вирішити, де приблизно будуть розташовуватися плита, посудомийка, холодильник та мийка. З цими речами необхідно визначитися завчасно, щоб потім не ламати голову, куди і що подіти.

Зокрема, мийка, як правило розташовується в куту, щоб не заважати усьому інтер’єру. Саме з того кута і починають підбирати тумби. Слід зазначити, що до всіх моментів треба підходити уважно. Навіть якщо зупинитися на питанні вибору мийки, то вона може бути накладна чи врізна. Далі, відповідно до вашого вибору, обирається до неї тумба з необхідними параметрами.

До речі, задля безпеки між плитою та мийкою рекомендують залишати невелику відстань.

Наступний крок: у разі, якщо залишилось місце, то добираємо тумби після плити та до самого кінця стіни.

2 частина

З чого починати, якщо кухня кутова?

У разі, якщо ваша кухня кутова, то підбір тумб розпочинається саме з кута - кутової тумби. Як показує практика, її розміри складають 85х85 см або 100х100. Все залежить від виду самої тумбочки. Тобто спочатку ви обираєте кутовий елемент, а потім все як у звичайній прямій кухні.

підбір та купівля кухні

До речі, кутові кухні для гармонійності завершують або кутовим елементом з поличками, або з радіусними чи гнутими дверцятами.

Що стосується верхніх сегментів їдальні, то, як правило, вони обираються симетрично. Підбір починається з того ж самого кута або кутової тумби, що й нижні. Стандартно вона має розміри 58х58 см, проте в проекті на неї виділяють більше місця - 60х60 см.

Далі йдемо за планом та обираємо або симетрію, або так, як зручно саме вам.

Важливо! Не забудьте передбачити місце під тумбу для сушки та місце для витяжки.

Коли ви вже підібрали повний гарнітур кухонних меблів, час звернути увагу на якість та зручність елементів оснащення, а саме - на фурнітуру для вашої кухні.

Фурнітура для кухні має бути якісна та зручна!

Всі ручки обов’язково повинні бути зручними та надійними. До того ж вони мають бути красивими та витонченими, адже саме маленькі деталі створюють повну картину гармонійності. Зокрема, саме ручки можуть стати прикрасою та цікавою родзинкою всього гарнітуру. Або, наприклад, візерунки на склі та вітражі у дверцятах.
Перед покупкою перевірне цілісність всіх елементів меблів: поверхні мають бути без подряпин, фурнітура добре закріпленою без потертостей та пошкоджень.

Особливу увагу зверніть на кухонну стільницю, адже саме вона піддається найбільшому механічному впливу. Вона має бути міцною та зручною.
І пам’ятайте, що вся концепція вашого кухонного гарнітуру має гармонійно вписатися в стиль всього приміщення.

Читайте також

Кутове планування кухні ідеальне для невеликих просторів. Які плюси має кутова кухня? Як правильно вибрати меблі для кутової кухні? На фото кутових кухонь можна розглянути плюси меблів.

Кухня — це унікальне приміщення, в більшості випадків вона виступає не тільки як приміщення для приготування їжі, але і як їдальня. Це означає, що вимоги до її оформлення та облаштування дуже високі. Адже вона повинна бути не тільки зручною в плані приготування їжі, але й красивою, щоб сніданок, обід і вечеря проходили з позитивним ефектом. А для того щоб зробити все правильно, необхідно мати базові знання про сучасні рішення для кухонних приміщень (матеріали, планування, стилі і т. д.)

Чудова модульна кухня з цікавим дизайнерським рішенням у вашому домі. Що може бути краще? Правильно підібрана модульна кухня може стати шикарним доповненням до інтер’єру вашої домівки та допоможе створити комфортний затишок. Якщо з душею підійти до питання вибору кухні, то є чудовий шанс зробити це місце улюбленим куточком усієї сім’ї.

Коли плануєте свою кухню, пам'ятайте про головне - в першу чергу, це робоче приміщення, яке повинно бути функціональним і зручним. Які б геніальні ідеї не були втілені в життя, їдальня залишається місцем, де здійснюються саме практичні дії. Наприклад, обробка продуктів, їх зберігання, приготування різноманітних страв, мийка та зберігання посуду. Якщо ви про це не забудете при її проектуванні, то значною мірою полегшите життя не тільки собі, а й своїм рідним і близьким. Отже, які ж моменти можуть допомогти зробити кухню затишною, зручною і корисною? Давайте розбиратися разом.