- Головна сторінка
- Статті
- ➤ Як обрати дитяче крісло? — Корисні статті про меблі від меблевого магазину ДУБОК
- Про компанію
- Подарунки, акції та знижки
- Послуги та сервіси
- Часті питання
- Додатково
Як обрати дитяче крісло?
Найбільш важливою та делікатною є тема, яка стосується вибору меблів та обладнання для навчання дітей.
Зростаючий організм потребує особливої уваги до себе, тому що дитина впродовж року 80% свого часу проводить за партою та письмовим столом.
І так як у школі місце для навчання має відповідати загальноприйнятим для усіх дітей стандартам, то вдома ми підбираємо меблі саме для свого малюка, виходячи з його віку та потреб. Адже всі діти різні за зростом, поведінкою під час навчання, звичками та манерою письма - і всі ці фактори та багато інших необхідно враховувати при виборі дитячого крісла для зони навчання.
Не радимо використовувати звичайний стілець, адже це може спричинити розвиток неправильної постави в дитини та проблеми із зором.
Найкращий варіант — це дитяче комп'ютерне крісло, вірно підібране відповідно вікової категорії.
Ні в якому разі не дозволяйте молодшому школяру працювати, сидячи на комп'ютерному кріслі для дорослих!
Так, призначення дитячих крісел розділяють по віковим групам:
- 1-5 років: для такої вікової підійде парта зі стільцем, де дитина вчиться малювати, вивчає букви та цифри. За письмовий стіл таку дитинку не варто садовити. Задля безпеки та зручності маляти, ми пропонуємо обирати саме такі меблі;
- 4-8 та 8-12 років: для дітей шкільного віку варто обирати зручну модель дитячого комп'ютерного стільця, який повинен мати регульовану спинку, висоту сидіння, стопори на роликах;
- 12 і більше років: крісло для старших школярів можна купувати звичайне, але обов'язково необхідно звертати увагу на висоту спинки та глибину сидіння відповідно зросту дитини.
Для того, щоб Ви не розгубилися серед різноманіття комп'ютерних крісел, ми покажемо основні параметри, якими необхідно керуватися при купівлі крісла для своєї дитини.
Отже, перше, що має бути у функціоналі дитячого крісла, це можливість регулювання висоти сидіння і кута нахилу спинки. Це забезпечує ергономічність виробу та ортопедичний ефект при контакті спини дитини зі спинкою крісла.
Діти швидко ростуть і для того, щоб не доводилось постійно купувати нові крісла, Ви можете регулювати висоту та нахил для правильного положення хребта Вашого малюка.
Друге, що має бути в комплектації крісла — це ролики, які дозволяють якомога зручніше розташуватися за письмовим столом, а стопори на роликах запобігають мимовільному розгойдуванню під час занять. Достатньо тільки під'їхати до столу на зручну відстань і ногою нажати на стопор. Це дитина може зробити і самостійно, без допомоги дорослих.
Щодо підлокітників. Найкращий варіант для навчання — це крісло без підлокітників, тому що їх відсутність не розвиватиме в дитини звичку спиратися ліктями і сутулитись. Школяр в такому разі буде сидіти рівно, а м'язи спини зміцнюватимуться.
Якщо ж Ви вирішили обрати модель з підлокітниками, то обов'язково звертайте увагу на їх висоту. Чим менший вік дитини — тим нижчою має бути висота підлокітників. Адже зависокі підлокітники можуть спричиняти дискомфорт, штучно піднімаючи плечі малюка. Занизькі - навпаки, розвиватимуть сутулість.
Дизайн — не менш важливий фактор!
Якщо дитині подобається дизайн та колір тканини — користування таким кріслом для неї буде приносити лише задоволення.
Радимо для оббивки дитячого крісла обирати тканини типу поліестр та мікрофібра. Такі тканини практичні, тривалий термін зберігають яскраві кольори, а також їх легко чистити.
І для того, щоб налаштувати крісло для дитини, радимо звертати увагу на наступні фактори:
- крайня частина сидіння крісла не повинна врізатися в чашечку під коліном дитини;
- щоб налаштувати висоту сидіння, варто малюку сісти у крісло, щоб ніжки торкались підлоги і, якщо гомілка та стегно утворюють кут 90°, тоді висота налаштована вірно, а якщо менше 90° — значить сидіння розташоване занизько і його варто підняти.
Ми пропонуємо варіанти дитячих комп'ютерних стільців, які варті Вашої уваги.
Адже, якщо дитяче крісло підібране правильно, то Ваш малюк не тільки не матиме проблем з опорно-руховим апаратом та зором, а й із задоволенням проводитиме час за робочим столом під час навчання та занять творчістю.
Читайте також



