- Головна сторінка
- Статті
- ➤ Кухня нового поколения — Корисні статті про меблі від меблевого магазину ДУБОК
- Про компанію
- Подарунки, акції та знижки
- Послуги та сервіси
- Часті питання
- Додатково
Кухня нового поколения
Кухні нового покоління чудово сплановані, функціональні і в той же час дуже затишні. Щоб обладнати таку кухню, не обов'язково бути мільйонером. Набагато важливіше творчий підхід і бажання зробити щось власними руками.
Кухня - душа будинку
Цю простору, гостинну кухню без перебільшення можна назвати душею будинку. У ній часто збирається вся родина, навіть недільні обіди влаштовуються саме тут за обіднім столом. Господарям вдалося зробити приміщення незвичайно затишним. Не останню роль в цьому зіграла обрана кольорова гамма - свіжа, літня і життєрадісна. В оформленні використані сонячно-жовтий, перлинно-сірий, а також різні відтінки зеленого - від світлого, м'ятного, до темного, ялинкового.
Продумано все
Господарі витратили на облаштування кухні чимало часу, але результат того вартий. Тут передбачено буквально все: великі робочі площини, місця для зберігання посуду, кухонного начиння і продуктів, затишний обідній стіл, сучасне обладнання. При цьому залишається достатньо вільного місця, так що займатися господарством зручно і приємно. Цікаво, що на обладнання кухні витрачено набагато менше коштів, ніж можна було б припустити. Справа в тому, що голова сім'ї доклав зусиль своїми руками. Про його творіння ми розповімо детальніше. Можливо, цей приклад надихне і вас.
«Шафа» для плити
Для його виготовлення використані блоки з пористого бетону або пінобетону. Цей матеріал легко ріжеться ножівкою і потім шліфується рашпілем. При кладці блоків застосовують спеціальний розчин. Для облицювання «шафи» можна взяти керамічну плитку. Перед початком роботи необхідно розрахувати габарити «шафи» таким чином, щоб в кожному ряду розташовувалося ціле число плиток. Всі перепади висоти і ширини можна вирівняти, варіюючи ширину швів. Задня стінка «шафи» на один ряд блоків вище, ніж боковини - завдяки цьому за плитою з'явилася зручна полиця. Перед облицюванням «шафи» керамічною плиткою в його нижній частині встановили панель з бука, для цього в стінах з пінобетону просвердлили отвори, через які з зовнішнього боку в дерев'яну панель вгвинтили шурупи. Це забезпечує стійкість всієї конструкції. Стільниця, в яку вмонтована плита, зроблена з того ж матеріалу, що і робоча поверхня кухонного столу.
Блок для обробки
Ця надзвичайно практична додаткова робоча поверхня з дуже міцного клеєного буку розташована на низькій стільниці, яка є як би продовженням підвіконня. Блок для обробки можна рухати вправо і вліво і таким чином встановлювати впритул або до плити, або до робочого столу. Лицьова частина складається з двох щитів різної товщини, склеєних між собою. Більш тонка панель (товщина - 2,9 см) виконує роль опори. Верхній, передній і задній щити склеєні по фаскам з кутами 45 °. Щоб конструкція не з'їжджала вперед, в задньому щиті знизу просвердлили отвори, в які вставили підлокітники з м'якої гуми. Поверхня обробного блоку оброблена оліфою, але краще використовувати кольоровий або прозорий віск. Якщо ви хочете, щоб дерев'яна поверхня була особливо гладкою, після нанесення воску відполіруйте її м'якою ганчіркою.
Підвісна панель
Підвісну панель встановлюють на всю ширину кімнати. Якщо потрібно «перекрити» занадто велику відстань, краще взяти дві плити, з'єднавши їх на кант. Перед монтажем в підвісний панелі дрилем зі спеціальною насадкою просвердлюють отвори для світильників і кріплень. Щодо важку конструкцію встановлюють на пригвинчені до стін бруски і кріплять до стелі за допомогою металевих стрижнів з різьбленням. Щоб панель розташовувалася рівно, тобто строго паралельно стелі, на стрижні надягають алюмінієві гільзи однакової довжини. Світильники монтуються знизу після того, як панель встановлена. Кабель і трансформатор розташовуються над нею.
Кухонна полиця
Полиця виготовлена з клеєної деревини. Товщина плити - 2,9 см, довжина може бути будь-якою. До стіни полка кріпиться за допомогою металевих болтів-тримачів, розташованих на відстані 50 см один від одного. Дуже важливо просвердлити отвори для них акуратно, інакше полку буде розташована нерівно. Після установки тримачів слід докласти до них дерев'яну плиту, щоб намітити на ній місця майбутніх отворів. На закінчення потрібно просвердлити під невеликим кутом отвори в плиті, а потім насадити її на утримувачі.
Кухня в стилі Ретро
Цей буфет, виготовлений з масиву сосни, нагадує про давно минулі часи. Він входить в набір кухонних меблів, але його можна поставити і в будь-якому іншому приміщенні, наприклад, в їдальні. Деревина оброблена масляним просоченням, фурнітура - латунна.
Читайте також



