- Головна сторінка
- Статті
- ➤ Складання корпусних меблів: рекомендації по справі — Корисні статті про меблі від меблевого магазину ДУБОК
- Про компанію
- Подарунки, акції та знижки
- Послуги та сервіси
- Часті питання
- Додатково
Складання корпусних меблів: рекомендації по справі
Складання корпусних меблів: рекомендації по справі
Більшість людей, купуючи меблі, намагаються всіляко заощадити на ціні і на додаткових послугах, таких як складання корпусних меблів. Тому ми вирішили поділитися з вами деякими корисними порадами.
Відзначимо відразу, що збірку корпусних меблів повинен проводити професіонал, або ж потрібно діяти чітко за інструкцією, схема якої завжди додається.
Перше з чого ви починаєте - обов'язково читаєте інструкцію!
Далі перевіряєте, чи є у вас вдома всі необхідні інструменти для складання, щоб у процесі не довелося кидати всю роботу і мчати за якийсь викруткою.
Майже завжди вам знадобляться такі інструменти:
-
Хрестові викрутки (рідше плоскі викрутки);
-
Шурупокрути;
-
Молотки;
-
Вимірювальні інструменти;
-
Ножі;
-
Перфоратори, кусачки, лобзики і пасатижі (рідше).
Якщо ви призабули, то нагадаємо про що взагалі йдеться. Що ж таке корпусні меблі? Це меблеві вироби з жорстких частин і деталей: столи для комп'ютера, шафи-купе, каркасні ліжка і т.д. Дивани відносяться до м'яких меблів, тому про них ми зараз не говоримо взагалі.
-
Перевірте комплектність перед покупкою корпусних меблів. Вивчіть всі схеми складання, переконайтеся в наявності всіх елементів, комплектуючих і т.д. Якщо схеми вам незрозумілі, то краще звернутися до професіоналів, інакше можна просто покалічитися, не кажучи вже про те, щоб якісно зібрати меблі.
-
Прагніть до того, щоб всі полиці підганялися з найбільшою точністю і найменшими зазорами чітко відповідно до інструкції. Застосовуйте лінійки з мінімальною похибкою!
-
В принципі, сама збірка не складає особливої складності. Тут головне - акуратність. Приміром, закріплюючи деталь, не затискайте кріплення, але в той же час і не залишайте його недожатим. Всі деталі виробу повинні бути рівно розставлені. Для впевненості кути краще вимірювати спеціальним інструментом - куточком!
-
Іноді глянцеві і декоративні частини меблів покриті спеціальною захисною плівкою. Знімати її без особливої потреби не слід. Тільки в тих випадках, коли вона заважає прикріпити деталь.
На замітку! Іноді глянцеві панелі виробів мають особливі властивості: вони відштовхують пил. Тільки от після зняття захисної плівки такі панелі не можна чистити протягом трьох тижнів. Ці моменти необхідно враховувати!
Можна зробити висновки, що якісна збірка корпусних меблів це:
-
коли немає зазорів, а також незапланованої асиметрії;
-
коли немає сторонніх звуків при відкритті і закритті дверей або стулок;
-
коли немає самовільного руху ящиків або відкривання дверцят.
Складання корпусних меблів чимось нагадує складання конструктора. Головне не забувайте, що необхідно чітко слідувати інструкції, і тоді у вас все вийде!
Читайте також



