- Головна сторінка
- Статті
- ➤ Кутовий комод - доцільне використання не задіяного простору — Корисні статті про меблі від меблевого магазину ДУБОК
- Про компанію
- Подарунки, акції та знижки
- Послуги та сервіси
- Часті питання
- Додатково
Кутовий комод - доцільне використання не задіяного простору
Створення кутового комоду повністю відображає неординарний підхід до організації вільного простору в приміщенні. Саме така конструкція максимально економить місце в кімнаті, а це особливо актуально для невеликих квартир. На ринку існує величезна кількість конфігурацій, що відрізняються формами, розмірами, матеріалами, стилями, призначенням і т.д. Їх можна скомбінувати з різними меблями та поставити у будь-якій кімнаті. Проте саме кутові створені для найбільш оптимального використання не задіяного простору, адже кути, майже ніколи, не використовуються повноцінно.
Чим особливі кутові комоди
Перш за все, слід зазначити, що завдяки великій глибині, вони дуже просторі та місткі всередині. При цьому розміри та комплектація самої конструкції можуть бути абсолютно різні. Матеріали, стилі, наповнення, способи установки, декоративні елементи мають безліч варіацій. Це все передбачено на будь-який смак та гаманець споживача. Основною особливістю комодів вважається їх універсальність, адже їх можна встановити в будь-якій кімнаті. Кутові комоди найбільш доцільно ставити у вітальні чи спальні, проте за наявності великої квадратури, їх місце може бути де завгодно.
Так само вони поділяються й за призначенням, воно завжди різне. Наприклад, у вітальні кутовий комод може бути як тумба для техніки: телевізору, музикального центру, різних відео та аудіо програвачів. Хазяйновиті господині можуть зберігати на ньому свої улюблені рослини, фоторамки, що нагадують про щасливі моменти, всілякі колекції статуеток, а в середину помістити улюблені святкові сервізи.
У спальні комоди часто відіграють роль туалетного столика. Ну хіба ж це не найкраще місце для наших парфумів та аксесуарів?
Класифікація за формами
Кутові комоди, як ми всі знаємо, відрізняються тим, що мають кут. Проте навіть такий тип можна розділити на підтипи, а саме: трикутні, трапецієподібні, радіусні.
- Трикутні: стандартні тумби з трьома рівними кутами;
- Трапецієподібні: п’ятикутна конструкція, перевагою якої є велика стільниця, здатна помістити багато техніки. Є моделі з полицями з обох боків. До речі, встановивши з двох боків від комода вузькі пенали, вітрини чи тумби, можна створити досить непогану кутову стінку;
- Радіусні: кутові тумби з випуклою або вгнутою в середину дверкою. Плавні лінії та переходи створюють ніжний та м’який дизайн.
Класифікація за стилями
Щоб допомогти вам підібрати комод під певний стиль в інтер’єрі, пропонуємо розглянути основні їх відмінності:
- Класиці притаманні — пастельні, або навпаки темні глибокі кольори, структура дерева, стриманий декор;
- Модерну — прості геометричні лінії, природна палітра кольорів, використання скла для декору;
- Провансу — штучний ефект старіння на фасадах, теплі пастельні кольори;
- Лофту — темні відтінки, дерев’яна структура, використання металу;
- Кантрі — натуральні кольори, максимум простоти та зручності;
- Мінімалізму — правильні лінії, простота й лаконічність.

Окрім цих характеристик не менш важливим є використовуваний матеріал.
ДСП, МДФ та дерево. Що обрати?
ДСП — деревостружкова плита, що виготовляється методом склеювання дрібних частинок деревини. Так як сировина коштує недорого, такі меблі відносяться до економ-класу. Проте, не зважаючи на ціну, вона відрізняється міцністю та легкістю монтування. Недоліком ДСП є використання токсичного клею, що може негативно впливати на здоров’я споживача. Тому при купівлі обов’язково уточнюйте клас використовуваного матеріалу. Клас Е-1 більш екологічний, з нього можна робити навіть дитячі та підліткові меблі, чого не скажеш про Е-2.
МДФ — деревоволокниста плита, що утворюється при великій температурі під сильним пресом. При нагріванні з частинок дерева виділяється натуральний клей, котрий не шкодить здоров’ю. Тобто цей матеріал має кращі екологічні показники, ніж попередній. Він легко піддається обробці, на ньому виконують фрезерування та шліфування. По якості та довговічності він прирівнюється до натурального дерева.
Дерево — це найдорожчий та водночас найбільш екологічний матеріал. Саме з нього виходять вишукані, елегантні, можна навіть сказати «вічні» меблі. Найчастіше використовують такі види дерева як бук, дуб, вільха, ясен, сосна. Перед виготовленням меблів, деревина добре висушується, оброблюється спеціальними речовинами та лакується. Це вберігає її від впливу вологи та перепадів температур. Безсумнівно, дерево має усі переваги над іншими матеріалами, окрім ціни.
Зараз ринок переповнений різними пропозиціями кутових комодів. Підходящу модель можна обрати в інтернет-магазинах. І зовсім не обов’язково блукати годинами магазинами в пошуку ідеального варіанту.
Читайте також



