Безкоштовна доставка по всій Україні

Мнение о детских кроватях в наше время значительно изменилось. В понятии современников детская кровать это сооружение порой самого невообразимого дизайнерского замысла.

 

В таких конструкциях детская кровать может быть расположена на втором ярусе, а под ней находиться письменный стол, переходящий в шкаф.

 

Купить кровать в детскую можно как отдельно, так и в комплекте с шкафом, детским комодом, письменным столом и другими предметами детского гарнитура.

 

Традиционно сложилось, что детские кровати разделяют на младенческие (кровати для малышей и новорожденных) и кровати для дошкольников и детей младшего школьного возраста. Подростков чаще всего покупают взрослую кровать.


Сегодня в моде – двухъярусные детские кровати. Их покупают, даже если ребенок в семье один – второй ярус обычно служит для сна, а второй для игр, и на будущее…

 

Очень интересна мебель – трансформатор. Диван трансформатор с легкостью превращается в двухъярусную кровать, а кровать трансформатор из детской кровати размером 120х60 см превращается в подростковую кровать, размером 190х90 см.


Иногда в детскую комнату покупают диван кровать, который при надобности удлиняется. К самым удобным механизмам трансформации таких диванов можно отнести «выкатной» (каскад, софа и другие).

 

Такого рода механизм трансформации действует по принципу выдвижения из дивана дополнительной плоскости, а на ее место кладут подушки. При увеличении роста ребенка количество подушек возрастает.


Подобный диванчик решает проблему мебели на вырост на многие годы, но при этом следует покупать качественную кровать диван, дабы он за годы эксплуатации преждевременно не развалился.

 

Для новорожденного малыша кровать не ставят в отдельной комнате, а в спальне родителей, чтобы удобно было вставать ночью к плачущему малышу.


В случае, если вы все же решили ставить кровать ребенка в отдельной комнате, желательно также предусмотреть в ней кровать для мамы.

 

Кровати для самых маленьких делают с высокими спинками и поручнями, для обеспечения безопасного сна ребенка. Материал используется исключительно экологически чистый.

 

Источник: www.konad.com.ua

Читайте також

На перший погляд може здатися, що зібрати самому ліжко дуже просто, але не варто помилятися із цього приводу. Начебто б, що складного в тому, щоб прикріпити ніжки ліжка і спинку. Але, якщо побачити ліжко в розібраному вигляді, то впевненості відразу поменшає.
В даний час меблевий ринок завалений всілякими пропозиціями. Великий вибір ліжок різних моделей і конфігурацій на будь-який смак і колір: від найпростіших конструкцій, до складних і функціональних конфігурацій. Більш складні моделі ліжок під силу зібрати лише справжнім профі, самим за таку роботу краще не братися.

Головним болем для багатьох батьків є вибір меблів до дитячої кімнати, адже потрібно щоб вони були якісними гарними та недорогими. Щоб вони приносила радість малюкові і вписувалася в загальний стиль квартири та прослужили якомога довше

Вибираючи дитяче ліжечко, турботливі батьки прагнуть забезпечити максимальний комфорт для новонародженого. Адже саме затишна колиска стане постійним місцем проживання малюка після ніжних маминих рук. Саме тут будуть проходити години глибокого та солодкого сну, перших дитячих ігор з підвісними іграшками. А також саме в дитячому ліжку будуть здійснюватись перші спроби вставання на ніжки.

Але з сьогоденним різноманіттям вибору батькам важко підібрати потрібній варіант серед безлічі пропозицій.

Ми завжди прагнемо створити для наших дітей максимально сприятливі умови проживання, тому перед тим, як правильно вибрати меблі для дитячої кімнати потрібно урахувати усі побажання вашої дитини, звичайно, якщо вона вже може їх озвучити.   
Дитяча кімната з найменших років створює у його власника почуття господаря, привчає до певного способу життя і формує дитину як особистість. Можливо, що це і гучні слова, але дуже важливо в яких умовах проживає маленький громадянин: красива і якісна меблі, комфортне її розташування і головне - безпека. Ось такий в ідеалі і повинна бути кімната, в якій ваші діти будуть дорослішати.