Безкоштовна доставка по всій Україні

Шафа-купе ціни


Шафа - це невід'ємна і функціональна складова кожної квартири. Правильно вибраний шафа може не тільки стати найзручнішою знахідкою, але і підкреслити інтер'єрну частину будинку. Популярні фахівці з вибору меблів, не перестають нас дивувати концептуально новими рішеннями для створення «правильної планування» за допомогою шафи. Сучасна шафа може легко, як розширити, так і звузити простір. Тому вибирати новий шафа необхідно гранично уважно.

Сьогодні існує величезний вибір шаф самих різних моделей і стилів. Сучасна шафа вже давно став чимось більшим, ніж просто предметом меблів для одягу. Завдяки вишуканою кольоровою гамою, гармонійному відтисненню і оригінальним ручкам, шафа не рідко перетворюється на об'єкт загальної уваги. У тому випадку якщо квартира виконана в класичному стилі, то краще за все буде вибирати шафа в стилі «під старовину». Шляхетний, міцний і ефектний шафа зможе підкреслити не тільки саму стильову спрямованість кімнати, але і конкретні декори в дизайні. Достатньо тільки правильно вибрати колір. Крім того, перед тим, як замовляти шафу, слід визначитися, де він буде стояти, а так само провести правильні заміри. Від територіального розміщення шафи буде залежати 50% враження від інтер'єру кімнати. Якщо шафа вибирається в спальню, то найправильніше буде розташувати його не в центральній частині зони відпочинку. У спальні шафа повинен розташовуватися або навпаки спального ліжка, або з однією з її сторін. Розміщення шафи для вітальні залежить тільки від просторового обмеження, а так само від кількості вже стоїть меблів.

Шафа-купе меблі для вашого комфорту

Шафа-купе - є новим і практичним рішенням для зберігання речей. Перевагою таких шаф є наявність дверцята, яка щільно прилягає до стіни і при потребі відсувається. Таким чином, можна легко відкрити або закрити шафу легким рухом руки.

У сучасній меблевій індустрії існує безліч дизайнерських рішень для шаф-купе. Шафи-купе пропонуються не тільки для вітальні або спальні, але і для гардеробної кімнати, коридору або кухні. Функціональна конструкція шафи дозволяє виконати його, як з безліччю зручних поличок і відсіків, так і з великим простором для одягу.

Сьогодні пропонуються не тільки стандартні варіації шаф-купе з дерева, але і оригінальні дизайнерські комбінації дерево-скло, або матове скло з позолотою. Крім того, все більш популярною стає розпис по поверхні шафи-купе. Таким чином, з предмету меблів новий шафа-купе може легко перетвориться на яскравий елемент декору. Додатковою перевагою шафи-купе є значна економія простору.

Ціни на шафи-купе, і ціноутворенням

Цінова політика шаф-купе залежить від наявності дорогих матеріалів. Ручна, художній розпис у поєднанні з натуральним деревом буде не дешевим, однак міцним і довговічним вибором. Подивитися на ціни на шафи-купе, а також підібрати собі варіант можете тут. Не меншою популярністю користуються шафи-купе в стилі «під дерево». Такі шафи представлені в самих різних колірних гамах. Крім того, шафи-купе можуть бути виконаними частково із пластику, що є досить стильним і популярним рішенням для любителів мінімалізму і «хай-тек». Сучасні дизайнери нерідко пропонують модний шафа-купе у вигляді шахівниці або кросворду з буквами. Все залежить від побажань клієнта.

Правильно вибраний шафа-купе, безсумнівно, стане модним, функціональним і практичним предметом меблів в зоні Вашого комфорту.

Читайте також

Після покупки корпусних меблів багатьох цікавить, як тепер все це зібрати. І дійсно у людини, не має будь-якого досвіду в подібних справах може виникнути подразнення, а часом і паніка, після спроби розібратися в інструкції по збірці. І як наслідок доводиться просити друзів або знайомих, яким вже доводилося проробляти щось подібне. Або, як варіант, замовляти виклик майстра, але не факт, що у нього буде час для термінового виклику і очікування може затягнутися на кілька днів або тижнів. Тому краще всього спробувати все зробити самостійно, адже насправді все не так складно, як може здатися на перший погляд.

Необходимость сборки мебели может стать событием, омрачающим позитивное впечатление от покупки. Ведь действительно невнятные инструкции с расплывчатыми рисунками, огромное количество вроде одинаковых крепежей и порой впечатляющее количество комплектующих может вогнать в ступор любого неподготовленного человека.

Конечно, можно попросить друга или знакомого, которому уже приходилось собирать мебель чтобы он помог разобраться. Или же нанять мастера, который специализируется на сборке мебели. Но порой как первый, так и второй вариант, по тем или иным причинам, являются неосуществимы. Поэтому предлагаем вашему вниманию перечень советов, способных на порядок упростить процесс сборки.