Безкоштовна доставка по всій Україні Безкоштовна доставка по всій Україні

Підбираємо мийку для кухні

Підбираємо мийку для кухні

Мийка необхідна на кожній кухні, тому що це не тільки місце для миття посуду, овочів чи фруктів, а й функціональний та декоративний елемент.

Хороша мийка повинна бути практичною, тому що від зручності користування нею залежить і стан меблів, і настрій господині. А також, вона має бути декоративною, відповідати загальному стилю кухонних меблів.

В даній статті ми розглянемо основні параметри, якими необхідно керуватися при виборі кухонної мийки. Це:

  1. Тип монтажу мийки.
  2. Матеріал і товщина матеріалу.
  3. Кількість чаш.
  4. Глибина мийки.
  5. Форма чаші.
  6. Наявність/відсутність отвору під змішувач.


На етапі вибору мийки найважливішим моментом є визначення типу монтажу мийки: накладна чи врізна.

Якщо Ви вже маєте комплект кухонних меблів зі стільницею, тоді обирайте врізну модель і під її діаметр необхідно вирізати у стільниці отвір. А тоді встановити мийку. Така модель може мати як одну, так і дві та більше чаш. Отвір для змішувача може знаходитись на поверхні мийки, або ж модель не передбачає встановлення змішувача на її поверхні, тоді тільки поза нею.

Якщо ж, стільниця на тумбу для мийки не передбачена - купіть накладну модель, яка закриє всю площу поверхні тумби. Але при цьому враховуйте ширину самої тумби (як правило, це 600-800 мм).
Неодмінним атрибутом накладної мийки є бортик, який виступає над стільницею і не дозволяє воді потрапляти на сусідні поверхні та стіну.
Зазвичай, накладна мийка має одну чашу та бокову поверхню для посуду зі зливом, але ми пропонуємо також моделі з двома чашами.

При встановленні будь-якого типу мийки всі стики необхідно обробити герметиком. Це захистить поверхні та місця прилягання виробу від потрапляння небажаної вологи.

Матеріал теж відіграє не останню роль при виборі мийки. Розглянемо найпоширеніші з них: мийки з нержавіючої сталі та граніту.

1. Мийки з нержавіючої сталі радимо обирати товщиною 6-8 мм, щоб з часом не виникало деформацій поверхні внаслідок користування чашою. Серед асортименту Ви побачите поліровані (дзеркальний вигляд) та поверхні сатин (матований).
Найбільш практичною вважається поверхня сатин, тому що на такій поверхні не помітні потьоки води та розводи, навіть абразивні миючі засоби та деякі розчинники не лишають після себе слідів.

2. Гранітні мийки. Товщина граніту 10-15 мм, тому що це надміцний матеріал. Граніт також має високі естетичні якості.
Перевагою гранітних мийок є і те, що їх можна фарбувати в різні кольори, а це допомагає у виборі моделі для кращого дизайнерського рішення, відповідно загальному кольоровому рішенню кухні.

Мийки виготовляються різноманітних форм, щоб можна було підібрати виріб навіть найбільш вибагливому покупцю.
Є такі форми чаш: прямокутна, квадратна, кругла, овальна, кутова (трапецієвидна). Найбільшою популярністю користуються прямокутні та овальні мийки. А яку обрати для себе - вибір за Вами.

Наступний критерій, на який варто звернути увагу - це глибина чаші. Чим більше місця необхідно для миття посуду - тим глибшою має бути мийка.
Так, для сім'ї з 2-3-х чоловік достатньо мийки з глибиною чаші 140-160 мм, а для великої сім'ї глибина має бути не меншою від 180 мм. Також, можна взяти мийку з двома чашами (великою і малою), які мають різну глибину, що дозволить використовувати їх для різних призначень.

Мийки пропонуються з отвором або без отвору під змішувач.
Без отвору моделі необхідні в тому випадку, коли змішувач встановлюється не на мийку, а на стіну. Якщо Ви придбали мийку без отвору під змішувач, а він має встановлюватись вертикально на мийку, то такий отвір може зробити майстер під час встановлення мийки. Для цього необхідно мати спеціальну фрезу, яка надягається на шуруповерт, відмічається місце для отвору і висвердлюється. Також, можна зробити це спеціальним пістолетом, який під пресом видавлює необхідну частину металу.

Тепер Ви стали експертом у виборі мийки саме для Вашої кухні!

Читайте також

Обираємо комод на 8 шухляд Обираємо комод на 8 шухляд Для чого нам потрібен великий комод? Альтернативи даному виду меблів є безліч — шафи, пенали, тумби, консолі, туалетні столики, виїзні шухляди тощо. Але навіщо всі ці меблі, якщо можна придбати один комод на 8 шухляд і забути про безліч поличок та дверцят, які нам необхідно відчиняти для того, щоб знайти необхідну річ!
Оббивка меблів - створення інтер'єру Оббивка меблів - створення інтер'єру Для будь-якої людини будинок особливе місце, де «живуть» його звички, смаки і переваги. Будинок - територія, облаштована з особливим почуттям і певною відповідальністю, де можна відпочивати, займатися улюбленими справами. Комфортні і затишні меблі - одне з складових максимальної зручності.
Детально про кухонні меблі Детально про кухонні меблі Кухня — це унікальне приміщення, в більшості випадків вона виступає не тільки як приміщення для приготування їжі, але і як їдальня. Це означає, що вимоги до її оформлення та облаштування дуже високі. Адже вона повинна бути не тільки зручною в плані приготування їжі, але й красивою, щоб сніданок, обід і вечеря проходили з позитивним ефектом. А для того щоб зробити все правильно, необхідно мати базові знання про сучасні рішення для кухонних приміщень (матеріали, планування, стилі і т. д.)
Обираємо комод з дверцятами Обираємо комод з дверцятами До XVIII століття одяг та інші речі зберігались у скринях, потім на зміну їм вигадали комоди — місткі зручні тумби, що мають абсолютно різні конструкції та розміри. В наш час вони дуже потрібні, адже це універсальний предмет меблів, який можна розмістити у будь-якій кімнаті, та наповнити будь-якими речами.
Авторизація
Відновлення пароля
Не маєте акаунту Реєстрація
Відновлення пароля
Ми надішлемо вам SMS з новим паролем
Реєстрація
У вас є акаунт  Авторизація
Успішно надіслано

Дякую за звернення.
Скоро ми зв'яжемося з Вами для його підтвердження.

Зворотній зв'язок
Телефони
Контактні телефони:
+38 (044) 334-54-04 багатоканальний
Час роботи Call-центру Пн-Пт: з 9:00 до 20:00.
Сб, Нд: з 10:00 до 18:00.
Сервісний відділ
+38 (067) 807-21-10 service@dybok.ua
Оберіть Ваше місто