Безкоштовна доставка по всій Україні

 

Детская мебель купить недорого

Ми завжди прагнемо створити для наших дітей максимально сприятливі умови проживання, тому перед тим, як правильно вибрати меблі для дитячої кімнати потрібно урахувати усі побажання вашої дитини, звичайно, якщо вона вже може їх озвучити.   
Дитяча кімната з найменших років створює у його власника почуття господаря, привчає до певного способу життя і формує дитину як особистість. Можливо, що це і гучні слова, але дуже важливо в яких умовах проживає маленький громадянин: красива і якісна меблі, комфортне її розташування і головне - безпека. Ось такий в ідеалі і повинна бути кімната, в якій ваші діти будуть дорослішати.   
З чого слід почати?
Дитяча кімната - не зовсім звичайне приміщення, адже його функції дуже різнопланові. Спальня, вітальня, особистий кабінет, ігрова - в такій кімнаті слід дуже добре продумати розміщення всіх потрібних речей і залишити максимально багато вільного простору.   
Стандартний набір меблів для дитячої дуже універсальний:

  • ліжко,
  • стіл,
  • стілець,
  • шафа,
  • полиці для книг та іграшок.
Підбирати меблі потрібно дуже прискіпливо, вивчайте матеріали, з яких вони виготовлені, адже вони повинні бути тільки натуральними і екологічно чистими.   
Безпеку вашій дитині повинна забезпечити надійність і міцність конструкції, яка не має гострих кутів і зроблена без застосування крихких матеріалів (скло, пластик). На перший погляд, це елементарно, але нагадати зайвий раз не завадить.   
Насамперед меблі для дитини повинні бути зручними, тобто вона повинна мати змогу самостійно брати потрібні речі, користуватися ними і складати назад. Не треба купувати меблі на виріст — ви заощадите гроші, але не привчите ваше чадо до порядку. Меблі, що відповідають зросту вашої дитини — це важливий фактор для її правильного розвитку.   
Зараз будь який меблевий магазин зможе запропонувати вам набір корпусних меблів для дитячої в повному комплекті. Коштує це дорожче, за купівлю окремих безликих елементів. Але все-таки не на стільки, щоб відмовитися від дуже зручних і красивих меблів. Які до того ж, через свою компактність і багатофункціональності, можуть заощадити вашій дитині простір для ігор.   
Є такі набори дитячих меблів, що навіть на дуже маленькій території зможуть забезпечити дитині все необхідне для навчання, ігор та відпочинку. Це можуть бути двоярусні комплекти, де на першому поверсі знаходиться письмовий стіл, а на другому — ліжко. Такі меблі часто купують для однокімнатних квартир, де вся родина проживає на невеликій території.   
Як правильно вибрати меблі для дитячої?
Намагайтеся вибирати тільки якісні та гарні дитячі меблі з цікавими елементами декору, що мають спокійні пастельні кольори, щоб діти ніколи не відчували на собі ніяких дратівливих чинників.   
Нервова система малюків дуже сприйнятлива до яскравих забарвлень навколо, але передозування соковитих фарб неприпустима. Спокійний і тривалий сон можливий тільки в тій кімнаті, де ніщо не лякатиме вашу дитину. Поставте себе на місце свого сина чи дочки — і ви зможете зробити найправильніший і найкращий вибір меблів для дитячої кімнати.   
Якщо меблі вибираються для кімнати, де буде проживати кілька дітей, то вимоги залишаються ті ж самі. У кожного її мешканця має бути свій письмовий стіл, стілець, шафка. У такому випадку, коли кімната невелика, а жити в ній будуть двоє дітей, треба скористатися послугою “дитячі меблі на замовлення”.   
Ви самі вирішите, що важливо буде мати з меблів, як їх розташувати, щоб ніхто з ваших дітей не був обмежений у життєвому просторі. Потрібно з самого раннього дитинства формувати у дітей індивідуальність, але ні в якому разі не егоїзм.

Читайте також

На перший погляд може здатися, що зібрати самому ліжко дуже просто, але не варто помилятися із цього приводу. Начебто б, що складного в тому, щоб прикріпити ніжки ліжка і спинку. Але, якщо побачити ліжко в розібраному вигляді, то впевненості відразу поменшає.
В даний час меблевий ринок завалений всілякими пропозиціями. Великий вибір ліжок різних моделей і конфігурацій на будь-який смак і колір: від найпростіших конструкцій, до складних і функціональних конфігурацій. Більш складні моделі ліжок під силу зібрати лише справжнім профі, самим за таку роботу краще не братися.

Головним болем для багатьох батьків є вибір меблів до дитячої кімнати, адже потрібно щоб вони були якісними гарними та недорогими. Щоб вони приносила радість малюкові і вписувалася в загальний стиль квартири та прослужили якомога довше

Вибираючи дитяче ліжечко, турботливі батьки прагнуть забезпечити максимальний комфорт для новонародженого. Адже саме затишна колиска стане постійним місцем проживання малюка після ніжних маминих рук. Саме тут будуть проходити години глибокого та солодкого сну, перших дитячих ігор з підвісними іграшками. А також саме в дитячому ліжку будуть здійснюватись перші спроби вставання на ніжки.

Але з сьогоденним різноманіттям вибору батькам важко підібрати потрібній варіант серед безлічі пропозицій.

Правильний вибір дитячих меблів - це одна з найважливіших завдань, що стоїть перед батьками. Сам процес підбору меблів в кімнату дитини включає в себе безліч нюансів