- Головна сторінка
- Статті
- ➤ Вибираємо туалетний столик: розбираємося в різновидах і особливості меблів — Корисні статті про меблі від меблевого магазину ДУБОК
- Про компанію
- Подарунки, акції та знижки
- Послуги та сервіси
- Часті питання
- Додатково
Вибираємо туалетний столик: розбираємося в різновидах і особливості меблів
Туалетний столик вже не одне століття є обов'язковим елементом жіночої кімнати. Він використовується для зберігання косметики, засобів догляду, прикрас та аксесуарів. Саме за ним прийнято робити макіяж і виконувати процедури щоденного догляду. Щоб туалетний столик був дійсно функціональним і зручним у використанні, важливо правильно його вибрати. На які характеристики звертати увагу і що враховувати при покупці меблів — про це розповімо нижче.
Види туалетних столиків
Перед покупкою в першу чергу потрібно визначитися з моделлю. Випускаються туалетні столики в різному конструкційному виконанні, відрізняються за габаритами, стилем оформлення, комплектацією. Умовно поділяються на 2 основних види: класичні і трюмо. Розберемося у відмінностях виробів.
Класичні моделі за зовнішніми характеристиками нагадують звичайні столи, але є більш витонченими. Зазвичай доповнені поличками, висувними ящиками, кількість яких може варіюватися. Дзеркала для них найчастіше потрібно підбирати окремо.
Трюмо. Характерною особливістю, яка відрізняє цей вид туалетних столиків, є наявність дзеркала (розміри можуть бути різні). Такі моделі більш функціональні. Незважаючи на те, що вартість їх зазвичай вище, своєю практичністю вони повністю виправдовують витрати.
При виборі туалетного столика звертати увагу потрібно не тільки на його тип. Важливо врахувати технічні характеристики вироби, від яких залежить зручність експлуатації.
Матеріали виготовлення
Сировина є ключовим параметром вибору будь-яких меблів, в тому числі туалетних столиків. Матеріал впливає на ряд важливих експлуатаційних властивостей виробу: міцність, стійкість до розхитування, довговічність і ціну. Розберемося на прикладі найбільш популярних типів сировини, які використовуються в сучасній меблевій промисловості:
- ДСП. Так позначають деревно-стружкові плити. Виготовляються вони шляхом пресування рослинної маси з клейовим складом. Найважливішою перевагою цього матеріалу є його доступність. Ціна на ДСП в рази нижче, ніж на масив, за рахунок чого зменшується також вартість готових меблів. Затребуваність цього матеріалу обумовлена ще й тим, що з нього зручно отримувати деталі великих розмірів або нестандартної форми.
- ЛДСП. Це ламіновані деревостружкові плити. Від звичайних ДСП їх відрізняє наявність покриття з паперу, просякнутого меламіноформальдегідною смолою. Ламінування підвищує декоративність матеріалу. На папері можна надрукувати будь-який візерунок, домогтися імітації різних типів поверхонь: натурального дерева, шкіри, каменю та ін. Також в процесі обробки верхнього шару надається різна текстура, яка підсилює декоративні властивості ЛДСП.
- Дерево. Це натуральний матеріал, який використовується при виробництві елітних меблів. Такі вироби зазвичай дорожчі, але по міцності і довговічності вони перевершують конструкції з альтернативної сировини. Однак варто врахувати, що дерево нестійке до перепадів температури і вологості. Різкі перепади можуть стати причиною утворення тріщин і деформації поверхні.
- МДФ. Це теж плитний матеріал, який є більш доступною альтернативою натуральній деревині. Від ДСП його відрізняє більш дрібна фракція деревної складової та відсутність формальдегідних смол. МДФ характеризується високими експлуатаційними і декоративними властивостями, а також екологічністю. Цей матеріал міцніший за ДСП. В дрібнодисперсній структурі краще утримуються металовироби, тому меблі в меншій мірі схильні до розхитування. Зовнішнє оформлення плит МДФ може бути різним — під дерево, камінь, шкіру тощо.
Часто при виробництві туалетних столиків використовують поєднання різних матеріалів. Наприклад, корпус виготовляють з дерева або ДСП, а стільницю — з МДФ, ЛДСП. Подібний підхід дозволяє знизити собівартість виробництва (відповідно, зменшується і ціна готових меблів), а також реалізувати оригінальні концепції дизайну. Ще можна замовити на сайті «Дубок» туалетний столик, повністю зроблений з дерева. Для зручності пошуку рекомендуємо скористатися фільтром.
Крім матеріалу, при покупці туалетного столика стоїть також звернути увагу на його оформлення. Важливо, щоб він гармоніював з іншими меблями в приміщенні, відповідав дизайнерської концепції інтер'єру кімнати.
Стиль туалетного столика
Сучасні меблі виготовляються в різному оформленні, тому підібрати їх можна під самий різний дизайн інтер'єру. Серед найбільш популярних напрямків можна виділити:
- класичний. Для меблів в такому стилі характерні правильні форми, простота і симетрія ліній, натуральні природні кольори, поєднання витонченості і практичності. Виглядають туалетні столики дорого, благородно і солідно;
- мінімалізм. Характерною особливістю таких виробів є лаконічний дизайн, в якому відсутні виражені елементи декору, складні лінії;
- модерн. Меблі в цьому стилі позбавлені гострих кутів, для них властива плавність і округлість ліній, витонченість і легкість. Кольори в оформленні використані натуральні, благородні;
- прованс. Для цього стилю характерні прості форми, відсутність вираженого декору. В оформленні та використовуйте в основному світлі відтінки бірюзового, блакитного, м'ятного, сірого або бежевого кольору. Туалетні столики в стилі прованс виглядають затишними, милими, але при цьому поєднують в собі практичність і функціональність;
- лофт. Меблі в такому оформленні поєднують в собі функціональність і простоту. Туалетні столики в стилі лофт зазвичай виконані з натуральних матеріалів, для них характерна мінімальна обробка і оформлення.
В цілому вибирати меблі варто з урахуванням загального стилю кімнати. Важливо, щоб всі предмети інтер'єру гармоніювали між собою.
Оснащення столика
При покупці даного предмету меблів, крім стилю оформлення і матеріалів, варто також звернути увагу на комплектацію. Туалетні столики зазвичай оснащуються ящиками і поличками для зберігання косметики і дрібних речей. Чим їх більше, тим більш функціональним і зручним буде виріб.
Також в комплектацію столика може входити дзеркало і пуф. Однак їх наявність не є обов'язковим і залежить від характеристик конкретної моделі.
Вибирати потрібно, виходячи з власних вимог до туалетного столика. Якщо вдома вже є дзеркало і пуф, то можна вибрати модель без цих доповнень. І навпаки, якщо даних елементів немає, то краще відразу придбати повний комплект, щоб не відчувати дискомфорт.
Поради щодо догляду
Щоб туалетний столик прослужив якомога довше, потрібно забезпечити йому правильні умови експлуатації. Зробити це нескладно, якщо слідувати простим рекомендаціям.
Перша — використовуйте меблі за призначенням. Туалетний столик призначений для косметики і прикрас, дрібних легких речей. Не варто зберігати в ньому щось важке або використовувати в інших цілях.
Друга — періодично потрібно протирати виріб від пилу вологою м'якою серветкою. В іншому випадку столик буде виглядати неохайно і некрасиво, внаслідок чого доведеться незабаром його міняти.
Третя — не варто стукати по стільниці і корпусу важкими або гострими предметами. Від такого впливу можуть утворитися тріщини, відколи й вм'ятини.
Крім того, потрібно обов'язково стежити за режимом вологості і температури. Не варто встановлювати туалетний столик поблизу джерела полум'я (наприклад, біля каміна) і тепла (радіатора). Від підвищених температур матеріал буде пересихати, через що виріб покриється тріщинами, втратить стабільність і міцність. Негативно впливає і підвищена вологість. Через неї меблі можуть покритися пліснявою, роздутися і деформуватися.
У статті ми розібрали, як правильно вибирати туалетний столик і на які характеристики варто звертати увагу, а також дали базові рекомендації по догляду. Тепер, озброївшись усіма знаннями, підібрати даний предмет інтер'єру в інтернет-магазині «Дубок» буде просто і легко. Якщо ж виникнуть додаткові питання, то завжди можна зателефонувати до менеджера і компетентну консультацію. Вдалих покупок!
Категорії товарів

- Модульні кухні
- Готові кухні
- Прямі кухні
- Кутові кухні
- Кухонні столи
- Куточки, столи та стільці
- Стільниці та аксесуари
- Сантехніка для кухні
- Кухонні тумби
- Кухні під замовлення

- Модульні вітальні
- Вітальні, стінки
- М’які меблі у вітальню
- Шафи та пенали у вітальню
- Комоди та тумби у вітальню
- Столи та стільці у вітальню
- Настінні полиці / шафки у вітальню
- Люстри у вітальню

- Модульні спальні
- Комплекти спалень
- Ліжка у спальню
- Матраци в спальню
- Шафи для спальної кімнати
- Комоди, тумби та дзеркала
- Банкетки у спальню
- Аксесуари для сну в спальню
- Стільці для спальні
- Люстри в спальню
- Дзеркала

- Модульні передпокої
- Комплекти в передпокій
- Комоди в передпокій
- Взуттєві тумби в передпокій
- Тумби в передпокій
- Вішалки для одягу
- Пенали в передпокій
- Шафи у передпокій
- Шафи-купе у передпокій
- Дивани у передпокій
- Банкетки в передпокій
- Пуфи в передпокій
- Настінні полиці / шафки в передпокій
- Дзеркала у передпокій
- Люстри в передпокій
- Бра в передпокій

- Офісні системи
- Шафи та пенали для офісу
- Комоди та тумби для офісу
- Офісні столи
- Настінні полиці / шафки в офіс
- Офісні крісла
- Стільці для відвідувачів в офіс
- Кабінети керівника
- Крісла керівника в офіс
- Дивани в офіс

- М'які системи
- М'які куточки
- Дивани
- Крісла та пуфи
- Матраци для диванів
- Аксесуари до диванів
- Дивани під замовлення
- Модульні системи-конструктори
- Безкаркасні меблі
- Дивани для кафе / офісу / готелю
- Компоненти систем-конструкторів

- Двоспальні ліжка
- Односпальні ліжка
- Полуторні ліжка
- Індивідуальні рішення ліжок
- Дитячі ліжка
- Звичайні ліжка
- Ліжка-подіуми
- Ліжка з підйомним механізмом
- Ліжка з висувною шухлядою
- М'які ліжка
- Металеві ліжка
- Дерев'яні ліжка
- Каркаси, ламелі
- Тонкі матраци (топпери, футони)

- Матраци на класичній пружині Bonnel
- Матраци на незалежній пружині Pocket Spring
- Безпружинні матраци
- Каркасні матраци
- Матраци топер
- Дитячі матраци
- Гіпоалергенні матраци
- Аксесуари для сну

- Модульні дитячі
- Стінки в дитячу кімнату
- Дитячі ліжка
- Шафи для дитячої кімнати
- Комоди й тумби для дитячої
- Столи та стільці для дитячої
- Зона для навчання
- Настінні полиці / шафки в дитячу
- Дивани для дитячої
- Матраци в дитячу
- Аксесуари для дитячої кімнати
- Безкаркасні меблі в дитячу
- Люстри для дитячої

- Модульні системи
- Модульні кухні
- Модульні вітальні
- Модульні спальні
- Модульні дитячі системи
- Модульні передпокої
- Офісні системи
- Модульні шафи-купе
Читайте також



