- Головна сторінка
- Статті
- ➤ Обираємо дитячі меблі — Корисні статті про меблі від меблевого магазину ДУБОК
- Про компанію
- Подарунки, акції та знижки
- Послуги та сервіси
- Часті питання
- Додатково
Обираємо дитячі меблі
Дитячі меблі повинні бути не тільки красиві, але й багатофункціональними, рости разом з вашою дитиною.
Також слід врахувати і такі критерії:
- стійкість;
- ергономічність;
- легкість;
- комфортність.
Дитяча кімната
Облаштування дитячої кімнати і відповідно вибір меблів справа не з легких. Знавці "феншуй" радять вибрати для дитячої найсвітлішу і рівну кімнату правильної форми. Неправильна форма трансформує енергію в деструктивну. Краще вибрати кімнату, ближню до головного входу в квартиру, так як тут циркулюють енергії руху і зростання. Дальні кімнати краще для батьків.
При оформленні дитячої не віддавайте перевагу одній кольоровій гамі (блакитний для хлопчиків, рожевий для дівчаток). Кожен колір підтримує вібрацію певного органу, тому щоб дитячий організм отримував гармонійну підтримку - не зупиняйтеся в оформленні на одному кольорі.
Спальне місце і вибір ліжечка
По-перше, не ставте меблі так, щоб над дитячим ліжком нависали шафки або полички, це буде заважати сну. Поставити їх краще подалі від дверей, але не під вікном. Для перших років життя дуже підійде двох'ярусне ліжечко, навіть якщо у вас одна дитина.
Другий ярус створить відчуття захисту. Перший ярус можна оформити як ігрове місце, а коли з'явиться друга дитина - він буде до нагоди.
При виборі ліжечка потрібно врахувати такі фактори:
- воно не повинне бути дуже низьким і розташовуватися близько до підлоги;
- повинне бути виготовлена з екологічно-чистих матеріалів, тут краще зупинитися на дерев'яному ліжечку;
- корпус повинен бути міцним, намагайтеся вибирати ліжко з листяних порід деревини (бук, вільха, липа);
- матрац ліжечка повинен бути в міру жорстким і з безпечним наповнювачем.
Навчальна та ігрова зони
Кімнату краще розділити на 2 зони - ігрову і навчальну. Тут вам на допомогу прийдуть різноманітні роздільники: драпіровки, стінки і тд. Письмовий стіл потрібно поставити біля стіни, так щоб дитина бачила вхідні двері. Сидячи ж спиною до дверей, дитина відволікається від занять при будь-якому шумі. Краще рішення - дитина сидить спиною до стіни, стіл перед нею, йому видно всю кімнату і вхід в неї.
Це створює відчуття захищеності і спокою.
Місце навчання стане ще більш комфортним, якщо у дитини буде підтримка з лівого боку: вона слабша, і тут розташовано серце.
На дитину не повинні бути спрямовані гострі кути шаф або полиць. Двері - зона активної енергії, відмінне місце для ігрової зони. Дістатися до столу дитині не повинні заважати перешкоди (іграшки, ліжко), це відіб'ється на навчанні.
Обираючи стіл для школяра, важливо врахувати, що дитина буде проводити за ним багато часу. Край столу повинен бути на рівні грудей дитини. Коліна не повинні підпирати стільницю столу, а ноги повинні стояти під прямим кутом. Так як малюк росте, найкраще купувати столи трансформери. Бажано що б стіл був з секціями для комп'ютера, а стільниця була приблизно 120-160 см шириною і 60-80 см завглибшки.
Cпина школяра має спиратися на спинку стільця, що запобігатиме розвитку викривлення хребта. Бажано, що б стілець можна було регулювати по висоті. Що стосується ігрової зони, не забувайте про різні шафки і контейнери для іграшок - це привчить дитину до акуратності і кімната не буде захаращена. Дитяча повинна бути добре освітлена, ніяких темних кутів. Якщо в кімнаті живе маленька дівчинка, то стіни повинні бути пофарбовані в теплі (помаранчевий, бежевий), у хлопчиків - в холодні (блакитний, сірий) тони.
Для дітей до 7 років взагалі немає обмежень по різноманіттю кольорів в кімнаті. Прикрасьте інтер'єр за допомогою активних елементів - обертових модулів, годин-ходиків і т.д. Знавці феншуя радять вибирати картини із зображенням води, можна поставити акваріум з непарною кількістю рибок. Окрасою кімнати можуть, безперечно, стати і елементи освітлення.
Купуючи цікавий нічник або світильник, ви вбиваєте двох зайців - забезпечуєте кімнату освітленням і прикрашаєте її. Головне не забувайте, що дитяча кімната - це особистий простір вашої дитини. І перш за все їй там повинно бути комфортно. Так що, облаштувавши кімнату, простежте за поведінкою і самопочуттям дитини.
Читайте також



