- Головна сторінка
- Статті
- ➤ Як обрати пуфік в передпокій — Корисні статті про меблі від меблевого магазину ДУБОК
- Про компанію
- Подарунки, акції та знижки
- Послуги та сервіси
- Часті питання
- Додатково
Як обрати пуфік в передпокій
Яку роль в інтер'єрі виконує пуф і як підібрати оптимальну модель
Пуфік (від фр. Pouf) являє собою різновид м'яких меблів, що за зовнішнім виглядом нагадує табуретку з м'яким сидінням, часто використовується в якості журнального столика або підставки для ніг. Недооцінювати його роль в інтер'єрі не варто. Цей предмет обстановки багатофункціональний, тому що застосовується для вирішення декількох завдань. По-перше, пуф виступає яскравим акцентом в інтер'єрі будь-якого приміщення: будь то передпокій, вітальня або спальня. По-друге, з його допомогою розширюється функціональність обстановки, створюється затишна атмосфера, що розташовує до душевної бесіди.
Переваги пуфіка
Меблеві фабрики виробляють широкий асортимент меблів з різних матеріалів, в широкій колірній гамі і в самих популярних стильових рішеннях. Саме тому підібрати оптимальну модель пуфа для мінімалістичного, модерного, класичного, скандинавського, loft, retro- або hight-tech-інтер'єру буде нескладно. Переваги предмету обстановки:
1. Універсальність. Пуфи відмінно вписуються в будь-який інтер'єр, незалежно від планування приміщення.
2. Ергономічність. За рахунок компактних параметрів пуф можна розмістити навіть в дуже вузькому коридорі або в кутку приміщення. Ергономічна конструкція не захаращує простір, а, навпаки, створює комфортні умови для проживання в будинку.
3. Функціональність. Пуф використовують не тільки в якості зручної підставки для ніг. На нього сідають, щоб було комфортно одягати взуття. На пуф кладуть сумку, рукавички або шапку після повернення з прогулянки. І, нарешті, на нього можна посадити гостя, щоб він не стояв в дверях. Наявність подібних меблів в коридорі вказує на гостинність власників будинку.
4. Практичність. Деякі моделі пуфів в своїй конструкції мають відсік, який можна використовувати для зберігання різних речей. Наявність таких меблів дозволяє підтримувати порядок в приміщенні.
Пуфік як декоративний елемент надає кімнаті завершений вигляд. З його допомогою перетворюють інтер'єр, додають останньому цікавих акцентів, роблять його більш гармонійним.
Види пуфів для передпокою
Коридор — візитна картка будинку, саме тому до підбору предметів обстановки необхідно підходити з максимальною відповідальністю. Меблі повинні бути не тільки красивими, але й практичними. Остання якість залежить від типу конструкції. З урахуванням цієї особливості розрізняють наступні види м'яких декоративних табуреток в передпокій:
• класичний пуф. У ньому не передбачені системи зберігання. Модель використовується суто за прямим призначенням — застосовується для сидіння. Оригінальна форма і цікаве поєднання кольорів дозволяють виробу втілювати в своєму дизайні вишуканість і ненав'язливу розкіш;
• пуф-кушетка. Особливість моделі — своїм виглядом більше нагадує маленьку лавку, обшиту тканиною. На ній зручно сидіти одночасно навіть двом людям. Функціональність конструкції розширюється, якщо доповнити її корисними системами зберігання, в які можна скласти речі, невеликий парасольку, взуття;
• пуф зі спинкою. Особливість моделі — зовнішній вигляд. Пуф зі спинкою — мініатюра м'якого крісла. На ньому дуже зручно сидіти, тому що забезпечується підтримка спини;
• пуф-комод. Особливість моделі — відкидне сидіння. У скрині можна зберігати тапочки, парасольки, дощовики;
• пуф-тумба. Меблі такого формату — це 2 в 1: зручне сидіння і невелика тумбочка. Остання, як правило, комплектується висувним ящиком, в якому зручно складати дрібні речі, взуття, аксесуари. Наявність додаткового місця для зберігання різних предметів особливо виручає в невеликих за площею прихожих.
Які моделі пуфа Ви не віддали б перевагу, кожна з них займе своє почесне місце в інтер'єрі передпокою. Параметри (висота, ширина, глибина), матеріал оббивки і конфігурація меблів підбираються з урахуванням місця розміщення.
Форма пуфіка
Конфігурація меблів може бути найрізноманітнішою: як стандартної, простої, так і хитромудрої. Найчастіше в меблевих магазинах можна зустріти пуфіки такої форми:
• круглі, овальні моделі. Ергономічну конструкцію можна розмістити навіть в умовах обмеженого простору. Кругла модель згладжує незграбність інтер'єру, робить його більш гармонійним;
• напівкруглі моделі. Особливість виробу — його можна поставити впритул до стіни. При цьому його кругла частина не буде обмежувати рух і захаращувати простір. Це оптимальна модель для вузьких коридорчиків;
• трикутні пуфи. За рахунок особливої конструкції модель дозволяє задіяти кути і в такий спосіб зробити простір більш організованим;
• квадратні, прямокутні пуфи. Це класична модель, яка доповнить будь-який сучасний інтер'єр. Її зазвичай встановлюють впритул до стіни (в передпокої) або біля дивана (у вітальні). В останньому випадку висота всіх елементів м'яких меблів повинна збігатися.
Якій формі пуфа віддати перевагу? Вибір конфігурації меблів здійснюють з урахуванням розмірів і планування приміщення.
Матеріал виготовлення
Вироби з масиву дерева — елітний варіант. Їх перевагами є довговічність та стійкість до зношування. В основі меблів — масив дуба, бука, вільхи, сосни. Такі меблі відрізняється великою вагою і високою вартістю, саме тому такі пуфи можна зустріти в магазинах вкрай рідко, їх, як правило, роблять на замовлення.
В якості наповнювача використовують переважно синтетичні матеріали: гранули пінополістиролу і поліпропілену, пенополиуретановую піну, холлофайбер. Вони не вбирають запахи і вологу, є повітропроникними, не провокують розвиток алергічних реакцій, дуже м'які і легкі.
Що стосується оздоблювальних матеріалів, то найчастіше для оформлення виробів використовуються:
• в'язаний трикотаж;
• мікровелюр;
• шліфований велюр;
• флок;
• вельвет;
• велюр;
• штучна замша;
• жакардовий шеніл..
Головна вимога до матеріалу, що використовується для оббивки пуфа, — простота догляду. Він повинен добре чиститься і бути стійким до зносу, щоб меблі якомога довше зберігала свій презентабельний вигляд.
Рекомендації по вибору пуфа
Основні характеристики, на які необхідно звернути увагу при покупці меблів, - це:
• матеріали, що використовуються для виготовлення пуфа. Саме від них залежить, в яких умовах можна використовувати меблі, її робочі властивості;
• розмір. Мають значення ширина, висота, глибина. Стандартні пуфи невисокі. Їх висота рідко перевищує 400-450 мм. Однак глибина і ширина можуть сильно різнитися. Наприклад, у продажу зустрічаються пуфики для коридору, ширина яких становить 500-600 мм, а глибина - 300-400 мм;
• форма і вид конструкції. Від цієї характеристики залежить функціональність виробу;
• вид і форма (прямі, вигнуті) ніжок. Конструкція встановлюється на високі (дуже рідко) або низькі (оттоманка) ніжки, маленькі коліщатка. Останній варіант забезпечує мобільність меблів — її легко переміщати з одного місця на інше. Деякі моделі (наприклад, пуф-комод) виробляються без ніжок, за рахунок чого здаються більш просторими;
• фурнітура (петлі та ін.). Механізми, що забезпечують роботу висувних ящиків і інших елементів конструкції, повинні бути зносостійкими.
Перш ніж купити пуф в передпокій, зверніть увагу на його дизайн. Мають значення колір, особливості оформлення та стиль виробу. Розрізняють:
• гладкі вироби (пуфи-камені);
• в'язані пуфи;
• моделі, декоровані втяжками і гудзиками.
Що стосується кольорової гами, то меблі світлих тонів візуально розширюють простір, темних — роблять інтер'єр лаконічним. При цьому останній варіант вважається більш практичним, тмоу що менше брудниться, на ньому не помітні плями. Вибирають пуф по стилю, щоб він органічно вписався в коридор. У класичних інтер'єрах використовують меблі строгих форм на фігурних вигнутих ніжках, в модернових — вироби будь-якої конфігурації на коліщатках.
Категорії товарів

- Модульні кухні
- Готові кухні
- Прямі кухні
- Кутові кухні
- Кухонні столи
- Куточки, столи та стільці
- Стільниці та аксесуари
- Сантехніка для кухні
- Кухонні тумби
- Кухні під замовлення

- Модульні вітальні
- Вітальні, стінки
- М’які меблі у вітальню
- Шафи та пенали у вітальню
- Комоди та тумби у вітальню
- Столи та стільці у вітальню
- Настінні полиці / шафки у вітальню
- Люстри у вітальню

- Модульні спальні
- Комплекти спалень
- Ліжка у спальню
- Матраци в спальню
- Шафи для спальної кімнати
- Комоди, тумби та дзеркала
- Банкетки у спальню
- Аксесуари для сну в спальню
- Стільці для спальні
- Люстри в спальню
- Дзеркала

- Модульні передпокої
- Комплекти в передпокій
- Комоди в передпокій
- Взуттєві тумби в передпокій
- Тумби в передпокій
- Вішалки для одягу
- Пенали в передпокій
- Шафи у передпокій
- Шафи-купе у передпокій
- Дивани у передпокій
- Банкетки в передпокій
- Пуфи в передпокій
- Настінні полиці / шафки в передпокій
- Дзеркала у передпокій
- Люстри в передпокій
- Бра в передпокій

- Офісні системи
- Шафи та пенали для офісу
- Комоди та тумби для офісу
- Офісні столи
- Настінні полиці / шафки в офіс
- Офісні крісла
- Стільці для відвідувачів в офіс
- Кабінети керівника
- Крісла керівника в офіс
- Дивани в офіс

- М'які системи
- М'які куточки
- Дивани
- Крісла та пуфи
- Матраци для диванів
- Аксесуари до диванів
- Дивани під замовлення
- Модульні системи-конструктори
- Безкаркасні меблі
- Дивани для кафе / офісу / готелю
- Компоненти систем-конструкторів

- Двоспальні ліжка
- Односпальні ліжка
- Полуторні ліжка
- Індивідуальні рішення ліжок
- Дитячі ліжка
- Звичайні ліжка
- Ліжка-подіуми
- Ліжка з підйомним механізмом
- Ліжка з висувною шухлядою
- М'які ліжка
- Металеві ліжка
- Дерев'яні ліжка
- Каркаси, ламелі
- Тонкі матраци (топпери, футони)

- Матраци на класичній пружині Bonnel
- Матраци на незалежній пружині Pocket Spring
- Безпружинні матраци
- Каркасні матраци
- Матраци топер
- Дитячі матраци
- Гіпоалергенні матраци
- Аксесуари для сну

- Модульні дитячі
- Стінки в дитячу кімнату
- Дитячі ліжка
- Шафи для дитячої кімнати
- Комоди й тумби для дитячої
- Столи та стільці для дитячої
- Зона для навчання
- Настінні полиці / шафки в дитячу
- Дивани для дитячої
- Матраци в дитячу
- Аксесуари для дитячої кімнати
- Безкаркасні меблі в дитячу
- Люстри для дитячої

- Модульні системи
- Модульні кухні
- Модульні вітальні
- Модульні спальні
- Модульні дитячі системи
- Модульні передпокої
- Офісні системи
- Модульні шафи-купе
Читайте також



