- Головна сторінка
- Статті
- ➤ Торшер з дерева - естетика насичена природою — Корисні статті про меблі від меблевого магазину ДУБОК
- Про компанію
- Подарунки, акції та знижки
- Послуги та сервіси
- Часті питання
- Додатково
Торшер з дерева - естетика насичена природою
Застосування торшерів у будинку стало звичною справою для багатьох людей. Підлоговий світильник є не тільки відмінним наміром допоміжно освітити кімнату, а ще й прекрасним декоративним доповненням в інтер'єрі. Торшер з натурального дерева, який донині не виходить з моди, внесе нотки природної свіжості та краси у ваш будинок. Щоб відкинути сумніви щодо купівлі дерев'яного торшера розглянемо їхні відмітні переваги.
Таке заворожливе і витривале дерево
Деревина має славетну репутацію серед дизайнерів та виробників, адже матеріал ціниться за свою легкість в обробці, міцну структуру, довговічність та привабливий образ. Завдяки багатьом видам порід, забарвленням і неповторній фактурі дерева проектувальники дозволяють собі впевнено експериментувати над унікальними дизайнами торшерів. Дерев'яні елементи ідеально поєднуються з іншими матеріалами: метал, пластик, скло, камінь та ін. Також головним чинником використання цього матеріалу є його екологічність та гіпоалергенність, що важливо для людей схильних до алергічних реакцій. Дерево у всіх його проявах було, є і залишиться символом домашнього затишку та достатку.
Велика варіативність вибору
Класичним торшером вважається модель з дерев'яною стійкою та абажурним плафоном, проте сучасні можливості дозволяють створювати все унікальніші і цікавіші типи дерев'яних підлогових світильників.
В першу чергу, вироби відрізняються сортом дерева з якого виготовлені. Популярними видами є бук, горіх, дуб та вільха. Все частіше для ніжок торшера використовують гевею та бамбук.
Різноманіття форм стійок вражає. Широко поширені зараз торшери на дерев'яній тринозі, на дерев'яних круглих та прямокутних основах, з різьбленими ніжками. Окрім подібних конструкцій, на ринку представлені й інші своєрідні дизайнерські рішення. Уважно підходьте до вибору торшерів ручної роботи, адже ціна на такі вироби нерідко є зависокою.
Очевидною перевагою стане можливість регулювати направленість світла та висоту торшера, а також наявність додаткових зручних штучок в конструкції — кавовий столик, полиці чи ємності для дрібних речей, USB-роз'єми і т.п.
Оригінальними можуть бути і плафони — вони можуть виготовлятися не лише з текстилю, але й з того самого дерева або металу, пластику, скла чи ротангу. Їхня форма залежатиме від загальної композиції та стилю торшера. Також існують моделі з декількома джерелами світла.
Привілеї торшерів з дерева
- вони досконало гармоніюють з дерев'яними меблями, сучасними інтер'єрними атрибутами та стилями;
- є мобільними — їх можна розміщувати біля крісла або ліжка під час читання або, навпаки, легко перемістити у потрібне місце;
- як ми знаємо вони призначені для додаткового освітлення. За допомогою торшерів чудово зонувати приміщення або розставляти акценти у квартирі. Дуже добре, коли у великій кімнаті є підлоговий світильник, тому що для великогабаритних площ завжди потрібне багатоярусне освітлення. Отож, разом з настінними бра, торшери чудово виконають поставлену задачу, особливо, якщо підібрати їх зі схожими стилями;
- завдяки їм можна візуально розширювати простір. Для цього Вам потрібен високий торшер, рухомі плафон і ніжка або модель з напрямленим догори плафоном.
Основні принципи правильної експлуатації
Як відомо, дерево є вразливим до горючості, тому безпечніше встановлювати світлодіодні лампочки — вони не перегріваються. По тій же причині, торшер варто розташувати подалі від легкозаймистих речей і зробити його мінімально доступним для дітей.
Перед покупкою, обов'язково дізнайтеся чи оброблене дерево спеціальним просоченням, яке захистить його від різного роду шкідників та комах.
Яким би якісним не було дерево, при деяких температурних умовах воно втратить свій первісний вигляд та термін служби. Атмосфера повинна бути не дуже вологою і не дуже сухою. Отож, в таких місцях як ванна та кухня торшером користуватися не варто.
Час від часу протирайте дерев'яні елементи м'якою тканиною з використанням поліролю або спеціального воску — так Ви продовжите вік торшера на багато років. Також важливо позбавляти пристрій від пилу. Якщо Ви користуєтеся щіткою, то для дерев'яних або тканинних деталей важливо застосовувати рухи лише вздовж волокон.
Читайте також



